Menu
MotherClub.cz
Horoskopy

Rodičovský horoskop na duben 2019

Dubnové radovánky jsou tady! Mějte krásné Velikonoce a užijte si s dětmi zdobení vajíček, pletení pomlázky nebo třeba i pečení beránka. Co takhle navštívit velikonoční dílnu nebo nějaký hrad? Sezóna právě začíná a nastává ideální čas na spoustu báječných aktivit s dětmi venku na sluníčku!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, pro vás jako rodiče platí zbytečně neriskovat! Hrozí konflikty s puberťáky nebo s batolaty v období vzdoru. Snažte se být v klidu a přebytečnou páru vypouštějte prostřednictvím sportovních aktivit. Celkově se bude dařit především v posledním dubnovém týdnu. Užijte si narozeniny a připravte oslavu i malým beránkům! Pro ně bude nejlepším dárkem zážitek a akce, je třeba se řádně vybouřit a vyběhat, navíc počasí už nás bude lákat ven!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, váš duben bude neklidný a plodný! Věnujte se svým dětem naplno, vaše iniciativa se vám rozhodně vyplatí. Zkuste si naplánovat nějaké sportovní aktivity nebo první výlety, pomalu začíná sezóna a je třeba toho využít. Oslavte narozeniny, třeba už první pořádnou grilovačkou na zahradě se spoustou her a soutěží pro vaše děti. Malým býčkům dopřejte spoustu radosti a zábavy, budou mít po celý duben skvělou náladu a zatouží po tom vymýšlet samé lotroviny!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, posilněte si nervy a obrňte se trpělivostí. Začněte klidně i užívat hořčík a nekřičte na děti. Váš duben bude poněkud náročnější. Jestli máte na starosti více dětí, udělejte si v tom pořádek a systém, jinak se ze všeho zblázníte. Snažte se o to, především dětem neublížit nějakým ukvapeným rozhodnutím, chybným odhadnutím situace nebo nevybíravými slovy v afektu. Malí blíženci budou zvědavější a neposednější než obvykle. Dávejte na ně velký pozor! Konec měsíce bude už klidnější.

Horoskop a sourozenci: Která znamení si spolu rozumí v sourozeneckém vztahu?

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, vaše snaha udržet rodinu pohromadě se možná bude míjet účinkem. Budete nespokojení, přecitlivělí a možná až téměř starostlivě nesnesitelní, zamyšlení a zasnění. Ideálním tipem jsou pro vás jakékoli tvůrčí a umělecké aktivity s dětmi, hra na hudební nástroje, tanečky či kreslení. Nezapomeňte si pořádně užít konec dubna a pálení čarodějnic. To už budete mít mnohem lepší náladu. Malé ráčky opatrujte a dávejte jim najevo spoustu lásky, budou to potřebovat více než kdy jindy.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, vyrazte s dětmi do přírody nebo někam na výlet. Nastává ideální čas pro práci na zahradě a úklid interiéru či vyřazování nepotřebných věcí. Zapojte děti do kreativních příprav na Velikonoce a nasaďte si první semínka. Děti to bude bavit, mohou si třeba vypěstovat vlastní řeřichu v květináči. Na chleba s tvarohem je ideální – a děti si tím doplní vitamíny. Malí lvíčci budou mazliví a hraví, věnujte jim proto pozornost a nenechávejte je sedět dlouho u počítače.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš duben s dětmi bude ve znamení tradic a jarního úklidu. Své děti určitě nemůžete nutit k jarní detoxikaci nebo k hladovce, ale zato můžete společně nasbírat první kopřivy a uvařit si z nich čaj nebo si vyrobit pesto z medvědího česneku. Užijte si krásné Velikonoce v duchu rodinných tradic a neváhejte zapojit děti do úklidu. Zkuste však ovládnout svůj perfekcionismus a nepérujte je příliš, děti si přece i potřebují hrát!

Čím chceme být? Budoucí povolání našich dětí lze vyčíst i z horoskopu

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, pro vás jasně nastává nová sezóna akcí a her, takže neváhejte a zapojte své děti do jarního úklidu a mytí oken, ale i do výletů a kulturních a společenských akcí. Doma bude vládnout pohoda a určitě dokážete zvládnout se s dětmi nehádat a být na ně milí, viďte?

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, podpořte sebevědomí svých dětí a zkuste společně vytvořit něco nového a krásného. Můžete se vzájemně obohatit a podpořit. Směřujte energii do umění, kreativních činností, výletů a pohybu na čerstvém vzduchu. Každý problém se dá překonat, chce to jen mít trpělivost! Neschovávejte se doma a věnujte dětem plně svou pozornost. Malí štírci budou přecitlivělí a budou potřebovat vaši konejšivou náruč!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, i když prožíváte náročnější období, nezanedbávejte své děti! I ony vás potřebují! Dubnový čas by mohl být určený k tomu, abyste si třeba společně naplánovali letní dovolenou, vyházeli nepotřebné věci z přeplněné domácnosti, uklidnili dětem šatníky a společně se domluvili na tom, se kterými hračkami si už nehrají a mohou se jich vzdát. Určitě nezapomeňte ani na návštěvu bazénu, kina nebo společného výletu s dětmi a s jejich kamarády.

Jaký jste rodič podle znamení zvěrokruhu?

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, i když máte svých starostí a zdravotních problémů dost, děti by vždy měly být na prvním místě. Zanechte tradičního workholismu a připravte jim nějaké zajímavé zážitky. Vždyť přece i vy si potřebujete odpočinout a objevit v sobě trochu lehkosti a hravosti! Zaměřte se na mírný a bezpečný pohyb, vytáhněte z garáže kola a koloběžky nebo společně zdolejte nějaký kopec či ne příliš vysoký vrchol. Pohyb na čerstvém vzduchu a projev lásky a náklonnosti k dětem pomůže oběma stranám!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, budete se cítit skvěle a vaše děti budou pozitivně reagovat na vaši dobrou náladu. Co takhle dobrodružný výlet, návštěva ZOO, velikonoční dílničky nebo pečení brambor v popelu na zahradě? Užijte si s dětmi vítání jara a pálení čarodějnic, taková akce je pro malé i velké vodnáře jako dělaná!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, obrňte se trpělivostí a směřujte svou energii tam, kam je potřeba. Jako rodiče budete vzorní a zodpovědní i přesto, že se zřejmě nebudete cítit úplně nejlépe. Ať už se ve vašem životě děje cokoli, děti vás potřebují nejvíce. Zkuste jim předat něco ze svých zkušeností a moudrosti, a veďte je také k praktickému životu a kreativitě. Vzhledem k počasí je ideální naplánovat si nějaký výlet. Malé rybky vyžeňte ven do přírody k potoku. A dobře je oblečte, ať se vám nenachladí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rodičovský horoskop na duben 2019