Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Astrologický výpočet plodných dnů nemusí být jen krajním řešením!

Snažíte se o miminko a stále se vám nedaří? Kromě spousty babských rad, tipů z alternativní medicíny, ovulačního kalendáře nebo stravovacích doporučení můžete vsadit i na astrologický výpočet plodných dnů. A nemusí jít o žádné krajní a nouzové řešení!

Astrologie je věda, která funguje poměrně přesně a spolehlivě. Chce to jen najít zkušeného odborníka, který se vám pokusí pomoci přesně na míru. Co k tomu bude potřebovat? V prvé řadě vaše datum narození, a to společně s přesným časem z porodnice a místem, kde vás maminka přivedla na svět.

Datum narození a výpočet ascendentu

Než vyhledáte nějakého astrologa, ujistěte se, že máte k dispozici veškerá potřebná data. Protože je astrologie poměrně přesná věda a pracuje s údaji na míru, budete potřebovat celé datum narození, souřadnice města nebo obce, kde jste se narodili a především přesný čas narození, podle kterého se vypočítává ascendent a sestavuje celý horoskop. Zkuste se zeptat vaší maminky, anebo se podívat do záznamů pamětní knížečky z porodnice, kterou možná najdete někde doma v šuplíku. Eventuálně se také dá hodina narození zjistit přímo v dané porodnici nebo v matričních záznamech.

V případech, kdy je čas neznámý a nedá se nikde dopátrat, může astrolog provést tak zvanou rektifikaci času narození. Na základě vámi uvedených dat významných životních událostí se dá zpětně přibližný čas narození vypočítat. Rektifikace je ale velmi náročná a zabírá spoustu času. Před návštěvou astrologa teda rozhodně zkuste svou přesnou hodinu narození zjistit a někam si ji pečlivě zapište.

Jaký jste rodič podle znamení zvěrokruhu?

Výpočet plodných dnů dle menstruačního kalendáře

Všeobecně se ví, že žena je plodná v době své ovulace, která nastává uprostřed menstruačního cyklu zhruba v rozmezí 14 – 18 dne. Ovulaci poznáte také podle tvorby typického poševního hlenu a zvýšené sexuální touhy.  Možná vás právě zajímá otázka, co na tom může změnit astrolog a s čím pro vás novým může přijít?

Kdy je žena plodná?

Plodné dny jsou samozřejmě u každé ženy jiné. Protože se ženský pohlavní cyklus nazývá lunárním a řídí se měsícem, lze s tímto faktem pracovat také v astrologii. Podle starých astrologů je žena nejvíce plodná v té fázi měsíce, která byla právě v době jejího narození, což ale vůbec nemusí odpovídat plodným fázím klasického menstruačního cyklu. Jestli ovšem tato domněnka funguje, je třeba ověřit jedině v praxi. Existuje však více různých metod, na základě kterých vám astrolog může pomoci.

Horoskop a sourozenci: Která znamení si spolu rozumí v sourozeneckém vztahu?

Co dokáže zjistit astrolog?

Astrolog vám vyhotoví osobní horoskop, ve kterém odhalí veškeré dispozice, které máte. Předpoklady pro rodinný život, narození dětí, zdravotní problémy a také vzájemnou partnerskou kompatibilitu. Dokáže zjistit vhodný čas početí a doporučit období, ve kterém je největší pravděpodobnost otěhotnění. Přihlíží i k aktuálnímu postavení planet a jejich vliv na takové oblasti vašeho horoskopu, které se přímo týkají rodičovství a narození potomků.

Čím chceme být? Budoucí povolání našich dětí lze vyčíst i z horoskopu

Pokud vás něco takového zajímá, neváhejte a vyhledejte si astrologa, který má s astrologickým výpočtem plodných dnů zkušenosti. Určitě to nemusí být až krajní řešení v době, kdy marně čekáte na početí vytouženého děťátka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Astrologický výpočet plodných dnů nemusí být jen krajním řešením!