Menu
MotherClub.cz
Příběhy mateřství

Video: Matka byla zatčena poté, co zveřejnila, jak nechává kouřit cigarety své mimino

Policisté ze Severní Karolíny zatkli mladou ženu poté, co zhlédli na Facebooku těžko uvěřitelné video, kde nechává kouřit své malé dítě cigaretu.

20letá Brianna Ashanti byla zatčena a obviněna ze zneužívání dítěte a držení marihuany. Její dítě bylo okamžitě umístěno do ochranné péče ve Wake County. Původní video bylo z Facebooku sice odstraněno, ale jeho kopie, která získala během pár hodin více než 1, 5 milionu zobrazení, se začala mezi uživateli rychle šířit. Někteří z nich se obrátili přímo na policii s výzvou k zatčení nezodpovědné matky.

Matka dala dítěti marihuanu

V krátkém 10vteřinovém klipu je vidět, jak ruka dospělého člověka vkládá zapálenou cigaretu k ústům miminka. Dítě poté vdechuje a následně vypouští z úst cigaretový kouř. Nešlo však jen o obyčejnou cigaretu. Látku, kterou dítě kouřilo, označili policisté v zatýkací zprávě jako marihuanu.

Video se začalo rychle šířit

Jako první sdílel video Martin Rasheed, který podle svých slov matku dítěte nezná, ale všiml si, že otřesný klip sdílel na svůj profil jeden z jeho přátel. Poslal video okamžitě dále se slovy, že chce, aby se žena zodpovídala za svůj čin. Zároveň vyzval ostatní přátele, aby mu ji pomohli identifikovat. Jeho snaha se naštěstí vyplatila.

Skončila ve vazbě

Policejní oddělení následně zveřejnilo na Facebooku aktualizaci a poděkovalo celé komunitě, která se aktivně zapojila. „Velké díky všem, kteří nám poslali informaci o tomto případu. Díky vaší ochotě se zapojit je teď dítě v bezpečí a matka v policejní vazbě. “

Za barvení a kulmování vlasů tříleté dcery ji teď internet nenávidí

Video vyvolalo četné připomínky a velkou vlnu nevole ze strany matek a dalších lidí, kteří jsou z drzého chování Brianny Ashanti právem rozčilení.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Video: Matka byla zatčena poté, co zveřejnila, jak nechává kouřit cigarety své mimino