Menu
MotherClub.cz
Výchova dětí

Za barvení a kulmování vlasů tříleté dcery ji teď internet nenávidí

Redakce

Redakce

26. 12. 2017

Moderních matek, které nežijí podle tradic a boří předsudky je čím dál víc. Jednou z nich je i Charity, která nedávno sklidila vlnu kritiky za vlasový styling své tříleté dcerky.

Moderní máma, která rozděluje internet

Charity Grace LeBlanc, maskérku a beauty bloggerku, sleduje na Instagramu přes 300 tisíc lidí. Proslavila se svým netradičním až odvážným rodinným životem, který zachycuje na zábavných, ale i extravagantních fotkách a videích. Mimo to se věnuje líčení, cvičení a tvoření úžasných outfitů. Do svých bláznivých nápadů často zapojuje i své dvě děti, tříletou dceru Felicitu a šestiletého syna Oakleyho.

Je zjevné, že holčičky maminčiny výstřednosti milují – stejně jako internet. Tedy alespoň většina. Poslední video, které Charity nasdílela, rozdělilo internet na dva tábory. Video, které má více než 93 000, zachycuje Charity s mladší dcerou Felicitou během vlasového stylingu. Dívenka s růžovými vlásky trpělivě sedí na místě, zatímco jí Charity vyrábí za pomoci kulmy nádherné lokny.

https://www.instagram.com/p/BcNY8JCj1hK/?taken-by=charity.grace

Kritici zacházejí někdy i do extrému

„Když ti někdo udělá lokny a tvůj index úžasnosti díky tomu proletí střechou,“ okomentovala Charity své video. Reakce těch, kteří video viděli? „Jsi ta nejhloupější máma, kterou jsem kdy viděla!“ Takové reakce nejsou pro Charity ničím novým. Bohužel to není poprvé, kdy se na ni navalila vlna kritiky. Už v červnu si vysloužila titul nejhorší mámy za to, že Felicitě obarvila vlasy narůžovo.

Fanoušci ji tehdy, ale i teď nařkli z toho, že to dělá jen proto, aby byla populárnější. Tím ale kritiky nekončí a někteří zacházejí ještě dál a pouští se i do Charitina vzhledu: „Myslím si to jenom já, nebo i vám přijde matka, navzdory tomu všemu make-upu, ošklivá?“ Jsou to naštěstí jen výjimky.

Někteří fanoušci jen vyjádřili obavy. „Neničíš jí tímhle náhodou vlasy? Přeci jen je na barvení dost malá,“ podotkl jeden komentující, „až vyroste, nepůjde s tím nic udělat. Nechci tě soudit a neber to jako kritiku.“ Na to se ohradili jiní fanoušci, kteří poukázali na to, že barva na vlasy, kterou Charity používá je vyrobena s ohledem na dětské vlásky, a tak je neničí.

https://www.instagram.com/p/BaE1MB5D5FO/?taken-by=charity.grace

Povzbudivé komentáře převažují a ženou Charity dál

Povzbuzující je na celé věci fakt, že na jeden negativní názor je vždy stovka pozitivních. Nejčastěji její příznivci poukazují na nádherný vztah, který Charity se svými dcerami má. „Miluji na vás všechno! Jste hodně kreativní člověk a celá vaše rodinka je rozkošná,“ řekl jeden fanoušek.

A zatímco byli všichni zaneprázdněni hádkami na téma barvení a kulmování dětských vlasů, opomněli kvůli tomu jeden důležitý fakt. Jaký? Že je Felicita ve věku, kdy je obtížné udržet ji i na krátký čas na jednom místě, ale Charity to umí! Která máma by si nepřála umět udržet neposedné dítko alespoň na minutu v klidu? Za tohle si Charity zaslouží obrovský potlesk, no ne?

Ohodnoťte tento článek:
1,7
Právě čtete

Za barvení a kulmování vlasů tříleté dcery ji teď internet nenávidí