Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Prázdniny se blíží, přihlaste děti na příměstský výtvarný tábor

Ten čas ale letí. Sotva děti šly do školy a už zase se blíží konec školního roku. Pro rodiče náročné období. Dovolená není nekonečná a co dělat s dětmi, které by najednou byly doma samotné? Přihlaste je na příměstský tábor!

Co je zajímá a čím tráví čas?

Aby se děti na tábor těšily, je třeba vzít v potaz, co je zajímá, co rády dělají. Pokud je to kreslení, máte vyhráno. Přihlaste je na výtvarný příměstský tábor.

Kromě toho, že si užijí spoustu zábavy místo sezení doma, dostanete je od počítače a mobilu. A o to nám rodičům přece jde. Aby si užily dětství, dokud ještě mohou. Dospělosti si užijí až moc.

Příměstský tábor

Týdenní docházková akce pro děti a mládež, které nechtějí sedět doma a nudit se. Nabízí volnočasový program po celý den.  Skvělé řešení pro rodiče, které by složitě hledali hlídání dětí.

Začátek i konec programu každý den co nejlépe kopíruje pracovní dobu rodičů nebo trvání školních dní. Každý tábor bývá tematicky zaměřen. Výtvarný, sportovní, kulturní, …

Příměstský výtvarný tábor

Výtvarný příměstský kurz

Asi si všichni pamatujeme na klasické letní tábory, kam jsme jezdili jako malí my. Na to ale zapomeňte. Letní výtvarný kurz je naprosto odlišný. Je skvělou volbou pro děti, které rády malují.

Toho si užijí do sytosti. Každý den budou malovat. Nedaleko ateliérů, které jsou v záloze pro špatné počasí, máme k dispozici Letnou, Vltavu, ZOO, Národní galerii, Stromovku a další místa. Výtvarný letní tábor v Praze je ideální řešení.

Na kurzu jsou vítané děti ve věku 7-15 let. Budou rozděleny do skupin dle věku, aby si našli kamarády přibližně stejně staré.

Lektoři jsou zkušení umělci a pedagogové, kteří to s dětmi opravdu umí. Předají jim co nejvíce svých znalostí a zkušeností, užijí si mnoho legrace a na společně strávený týden budou lektoři i děti ještě dlouho vzpomínat. Nebudou se moct dočkat dalších prázdnin a dalšího výtvarného tábora.

Příměstský výtvarný tábor

Letní příměstský výtvarný kurz pořádá Výtvarná škola Draw Planet. Na co se můžete těšit?

  • Vybírat můžete z 9 turnusů
  • Každý turnus = jiné téma
  • Sraz 8,00 – 9,00, konec 17,00 – 18,00

V ceně kurzovného je:

  • Veškerý materiál
  • Strava a pitný režim
  • Vstupné i jízdné

Děti si vyzkouší různé techniky, budou malovat podle různých předloh. I začátečníkům se jejich díla povedou. Když se nebude dařit, lektoři rádi poradí a pomohou. Každý den se mohou těšit na nová dobrodružství. Přihlaste děti na letní příměstský výtvarný tábor co nejdříve.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Prázdniny se blíží, přihlaste děti na příměstský výtvarný tábor