×
MotherClub.cz

Tohle je rozkošné! Podívejte, jak se fenka stará o usínající dítě

Fenka se stará o usínající díte

Neuvěřitelně roztomilý moment natočila maminka chlapečka a zároveň majitelka starostlivé fenky. Video je jasnou ukázkou toho, že spojení dětí a zvířat ničemu neškodí, ba naopak jsou zvířata věrnými a starostlivými ochránci.

Když je spánek silnější

Viditelně unavený chlapeček se nerozhodně houpe vedle svého psího parťáka. Jít spát nebo ne? To je oč tu běží. Těžká víčka se mu zavírají, ale on bojuje a silou se je snaží udržet otevřené. Ještě ne, ještě chvilku-!

Spánek je ale silnější a zákeřně udeří. Chlapeček upadá do spánku, tělo mu povolí a on padá přímo na zem. Jenže v tuhle chvíli zasáhne přihlížející fenka.

Fenka se stará o usínající dítě

Jeho věrná parťačka ani na chvíli neváhá a nechá dítě si na sobě ustlat. Malý chlapec se boří do měkkých chlupů a spokojeně oddychuje, zatímco fenka zkontroluje situaci. Všechno je v pořádku, nic se nestalo.

Psí strážce zachránil situaci.

No nejsou ti dva spolu roztomilí?

4.5/5 - (59 votes)
4.5/5 - (59 votes)

Nejvíce vás zajímá:

Početí miminka:

Děti:

Zdraví:

Vaření pro děti:5 Komentáře Tohle je rozkošné! Podívejte, jak se fenka stará o usínající dítě

  1. Pustila jsem si náhodné video(https://www.youtube.com/watch?v=Sm1gOXEQLkY) s podobnou tématikou a za některá videa bych rodiče bila!!! Nechat sahat dítě psovi do misek se žrádlem je vyložený hazard… a učit psa chránit dítě psem tím, že simulují doma útok? Buď to ten pes bere vyloženě jako hru a účinek to nemá a nebo se pak stane to, že někdo (babička, kamarád…) nevědomky udělá pohyb, který v psovi vyvolá pocit, že se dítěti ubližuje a člověka napadne.Hloupost některých lidí nezná mezí…Mám doma 6ti týdenní miminko i psa, vím, že by jí neublížil, ale přesto jsem vždy obezřetná a nikdy bych je nenechala spolu o samotě… a to i přes to, že se psy mám více jak 25ti letou zkušenost.

  2. Z takových videí a fotek se mi dělá nevolno. Nechat miminko takhle se psem (případně jiným zvířetem). Nejen kvůli bezpečnosti, ale i hygieně. Dítě ještě nemá vyvinutou imunitu a psí sliny obsahují nebezpečné bakterie a jejich srst také není čistá. Nic roztomilého na tom nevidím.

  3. Máme labradorku, ohromě hodné zvíře,děti miluje, miluje moje dvě vnoučata,4letou holčičku a 3leteho chlapečka, vím že by jim neublížila ale nikdy je nenecháváme s cubinkou bez dozoru.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*