Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Akce na den dětí. Kam vyrazit v Praze, Ostravě, Ústí nad Labem či Kutné Hoře?

Dopřejte svým dětem 1. června zábavu a nevšední zážitky. Máme pro vás seznam těch nejlepších akcí, které vás na den dětí čekají v Praze, Ostravě, Ústí nad Labem, Kutné Hoře a Milovicích.

Praha

Den dětí s klubem Klamovka

31. 5. 2019 od 15:00 do 17:00

V areálu klubu Klamovka můžete den dětí oslavit už 31. května. Na programu jsou hry, soutěže a tvořivá dílna. Od 16 hodin proběhne na hřišti dětské divadelní představení. Vstupné je zdarma, cena dětského představení je 30 Kč za osobu. Rezervace na dětský program není nutná. Pokud máte zájem o divadlo, zarezervujte si místa předem.

Den dětí na nádraží Praha – Braník

1. 6. 2019 od 9:00 do 18:00

Na nádraží Praha Braník bude připravený bohatý program pro děti všech věkových kategorií. Těšit se můžete na výstavu železničních vozidel, projížďky historickými dopravními prostředky i jízdy do depa metra Kačerov. Děti se mohou svézt motoráčkem nebo parním vlakem.

Den dětí ve Stanici přírodovědců

1. 6. 2019 od 10:00 do 16:00

Děti se ve Stanici přírodovědců na Praze 5 mohou podívat na ukázku práce se psy, ochutnat bylinkovou pizzu a prozkoumat několik stanovišť s přírodovědnou tématikou. Navštívit můžete otevřené tropické terárium s expozicí plazů, ryb a obojživelníků nebo si prohlédnout klokany, poníky, prasata a kozy ve venkovních výbězích.

Cena za vstup: 20 Kč

Alenka a Kouzelná Žlutozem

1. 6. 2019 od 10:00 do 18:00

Ve Žlutých lázních čeká děti Alenčina říše za zrcadlem s hádankami a úkoly, které je provedou říší čar a kouzel, tajemných postav a netušených překvapení. Součástí programu bude kouzelná stezka, dílnička pro malé výtvarníky, malování na obličej, koutek pro nejmenší, pouťové atrakce a tržiště.

Masky na karneval a jejich výroba. Popusťte uzdu fantazii a vyrobte doma ten nejlepší kostým

Milovice

Dětský den v Mirakulu

1. 6. 2019 od 13:00 do 18:00

Oblíbený park Mirakulum bude na den dětí plný hudby, divadla a známých tváří. Zábavu zažijí nejen děti, ale i dospělí a nuda rozhodně nehrozí. Na akční děti čekají workshopy. Zkusit si mohou nafukování balónků, malování a minigolf.

Ústí nad Labem

Dětský den v areálu Větruše

1. 6. 2019 od 14:00 do 16:30

Po slavnostním otevření proběhne křest Dlouhonohých skřítků, které pokřtí autoři vítězných jmen soutěže Pojmenuj svého skřítka. U zrcadlového bludiště bude k vidění bublinková show, provazochodectví, malování na obličej a soutěže s Dlouhými skřítky o zajímavé ceny.

Kutná Hora

Dětský den rybářských slavností na Katlově

1. 6. 2019 celý den

Bohatý program plný dobrodružství, pohádkových kamarádů a zábavy čeká děti i jejich rodiče v prostředí jezera Katlov. Nebude chybět ani rybářská školička, kde se děti naučí od předních osobností české rybařiny spoustu dovedností.

Ostrava

Den dětí v Zoo Ostrava

1. 6. 2019 celý den

Děti, které dorazí 1. června do ostravské zoologické zahrady, si užijí program plný pohádkových bytost a navíc dostanou malý dárek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Akce na den dětí. Kam vyrazit v Praze, Ostravě, Ústí nad Labem či Kutné Hoře?