Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

5 důvodů, proč nosit šperky

Podle výroku slavného Jana Wericha šaty dělají člověka. Ale dokážete si představit, jak nudný by byl život bez dalších doplňků a krásných šperků? Máme pro vás hned 5 důvodů, proč byste měli šperky nosit každý den.

1. Mohou si je dovolit všichni

Investice do změny šatníku může být finančně velmi náročná. Pokud chcete následovat módní trendy a pravidelně si pořizovat nové kousky oblečení, připravte se na pořádný vítr ve své peněžence. Koupi několika málo šperků však váš bankovní účet zvládne. Nemusíte si nutně kupovat drahé náramky a náušnice za desetitisíce. I dostupnější šperky totiž mohou být nádherné a zároveň velmi kvalitní.

Při nakupování oblečení nejde jen o peníze. Vybírání nového šatníku stojí navíc spoustu času. Než najdete správnou velikost a barvu, která bude ladit s ostatním oblečením, můžete rázem přijít o celý půl den. Na druhé straně výběr šperků vám zabere jen pár minut. Stačí najít šperk, který vám na první pohled padne do oka a zároveň bude odpovídat vašemu stylu.

2. Jsou hravé

Chcete změnit vzhled běžných nudných šatů? Připněte si na krk třpytivý náhrdelník nebo ozdobte své uši širšími kruhovými náušnicemi. Díky různorodosti šperků můžete jakýkoliv outfit vyladit pro každou příležitost. Uvidíte, že se do práce svého osobního stylisty rychle vžijete a budete vás to bavit. Snažte se ale vyhnout módní katastrofě. Přemíra šperků a kombinace více stylů z vás může udělat vánoční stromeček.

3. Každý den nový look

Přijde vám divné nosit stejnou bílou košili vícekrát po sobě? Pokud tento univerzální kousek oblečení spárujete pokaždé s odlišným šperkem, budete pokaždé vypadat jinak. Milovnice boho stylu mohou přidat robustní náramky nebo kruhové náušnice. Skvěle vypadají i barevné střapce. Pokud zastáváte elegantní vzhled, který se hodí do kanceláře, zkombinujte zlaté náušnice s jemným zlatým náramkem.

4. Stylové sebevyjádření

Nošení šperků je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a odlišit se od ostatních. Zatímco oblečení vám poskytuje cestu k ukázání svého osobitého stylu a módních preferencí, doplňky vše posouvají na další úroveň. Zejména šperky TOUS podpoří vaši aktuální náladu a probudí ty správné emoce. Pokud se ráno probudíte s dobrou náladou, sáhnete po jasných a veselých špercích. Jestliže nemáte chuť příliš vynikat, automaticky si vyberete něco jednoduchého a minimalistického. Módní šperky umožňují každému projevit individualismus a kreativitu.

5. Zajímavé téma k rozhovoru

Nevšední a zajímavé šperky zaujmou druhé a umožní vám s nimi navázat nevšední konverzaci. Představte si, že sedíte vedle dámy s párem smaragdových náušnic, které sháníte už měsíce. Nakloníte se proto k ní a zeptáte se, kde je získala. Stejně tak se může stát, že i vás budou lidé na ulici zastavovat s obdivem vašich krásných šperků. Ať už se bude téma týkat náramku, náušnic, prstenu nebo náhrdelníku, můžete si být jistí, že rozhovor bude vždy nezapomenutelný.

 

Šperky od nepaměti představují symbol ženskosti. Dámy se díky nim cítí krásně a sebevědomě. Jen těžko by se bez krásných šperků obešla svatba, výročí nebo narozeninová oslava.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 důvodů, proč nosit šperky