Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Zpestřete si sex v novém hnízdečku lásky

Usoudili jste, že je čas nastěhovat se do jednoho bytu, nebo po letech soužití přišel čas na změnu příbytku? První noc v novém je ideální příležitost, jak si zpestřit sex a vyzkoušet něco nového. Vsaďte na erotické prádlo, afrodiziaka nebo hračky pro dospělé. Nové prostředí je pro experimenty jako stvořené.

Hračky pro dospělé pro začátečníky i pokročilé

Stěhování do nového vždycky přináší možnost změny. Odlišné dispozice bytu umožňují jiné uspořádání, nový nábytek nebo dekorace. Proč toho ale nevyužít a nepustit čerstvý vítr i do postele? První noc v novém bytě by se vám měla zapsat do paměti a sex je ideální příležitost, jak vyzkoušet něco nového a zpestřit si vztah. Pokud jsou pro vás erotické pomůcky a afrodiziaka, jako je vibrátor nebo španělské mouchy, běžné, první noc ve hnízdečku lásky je ideální záminka pro pořízení nové hračky pro dospělé.

Tak trochu jiný sex pro začátečníky i pokročilé

V případě, že jste se rozhodli pořídit si svou první hračku, stačí navštívit sexshop a vybrat si z celé škály nejrůznějších pomůcek. Fantazii se meze nekladou a záleží jen na vás, na čem se s partnerem dohodnete. Na výběr jsou nejrůznější vakuové pumpy, umělé vagíny, robertky, dilda, venušiny kuličky, anální kolík a mnoho dalšího. Jestli patříte mezi ty stydlivější, není nic snazšího, než si objednat novou hračku po internetu. Například sexshop Růžový slon odesílá zboží diskrétně, v neoznačených krabicích.

Důležité je, abyste oba měli na sex chuť a byli správně naladění. Do nálady vás dostane dobrá večeře, romantická hudba a pro všechny případy se vyplatí pořídit si nějaká afrodiziaka, jako jsou například oblíbené španělské mouchy. Stejně jako při výběru hraček pro dospělé záleží jen na vaší fantazii, v průběhu večera je pak jenom na vás, jestli otestujete novou postel, kuchyňskou linku nebo sprchový kout. Se správně vybranými pomůckami bude první sex v novém hnízdečku lásky nezapomenutelný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zpestřete si sex v novém hnízdečku lásky