Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Zkrášlete si podzim s dámskými mokasínami

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 12. 2022

Tak jako podzimu sluší kabátek z barevných listů, vám skvěle padnou dámské mokasíny. I když je tohle roční období spjato s tlumenými barvami, dokonalou kombinací elegantního oblečení a šmrncovních mokasín rozzáříte každý kout městské džungle. Důvodů, proč po nich na podzim sáhnout, je ale víc.

I když už při podzimním ránu lehce štípe mráz, neznamená to, že musíte přezout jenom na zateplené boty. Mokasíny jsou naopak na přechod do toho nejbarevnějšího období roku ideálním párem. Budou žhavými kandidáty na to volné místo ve vašem botníku.

Dámské mokasíny na platformě

Současným trendům mokasín vévodí platforma. Robustní vyvýšení přidává botě na výraznosti, a tak skvěle poslouží hlavně těm, co chtějí pořádně vyniknout. Dokonce i zdánlivě nudné barvy, jako jsou šedá či bílá, dokážou sehrát v oblékání důležitou roli. Dámské mokasíny jsou ideální volbou do nejen podzimních dní k doplnění vašeho outfitu.

Díky jejich neutralitě se totiž můžete barevně vyřádit u bund, dámských kabelek či jiných doplňků. Obrovský boom aktuálně zažívají také klobouky.

Dámské mokasíny

A věřte, že za hvězdu můžete být i s jednoduchými černými mokasínami. Třeba s těmi z Rieker-eshop.cz. Jejich předností je hlavně ultimátní komfort. Rozhodně nečekejte tvrdou stélku s nulovou podporou. Mokasíny Rieker zajistí vašim nohám skvělou dovolenou. I při ranním běhu na tramvaj.

Ten nejvyšší komfort

Kvalitní materiál je vždycky základ, na kterém to stojí. A u bot to platí doslova. Akorát na nich budete stát vy – proto si na výběru dejte opravdu záležet. Nejdůležitější je, aby se bota dokázala přizpůsobit vaší noze. Jedině tak si budete moci užívat nerušeného pohodlí na každém kroku.

Takovou funkcionalitu nabízí právě mokasíny Rieker se svojí technologií Antistress. Na jejich nadýchanost by šlo psát ódy. Nic se ale nevyrovná tomu, když se do nich obujete na vlastní kůži – a nemluvíme pouze o klasických mokasínách. Také mokasíny na podpatku nebo dámské mokasíny na klínku jsou zážitkem pro vaše nohy! Design je jedna věc, ale komofortu se po celém dni na nohou nakonec stejně nic nevyrovná. Tak už si dopřejte to pravé pohodlí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zkrášlete si podzim s dámskými mokasínami