Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Venušiny kuličky pomáhají při sexu i před porodem

Snad každá žena si přeje prožít dokonalý orgasmus a svou vagínou pevně sevřít penis svého muže. Právě k těmto účelům slouží venušiny kuličky nebo třeba i vaginální činka. K čemu je to dobré? Nejde pouze o rozkoš. Tyto erotické hračky mají také zdravotní aspekt.

Sexshop pro vaše potěšení i podporu zdraví

Sexshop ruzovyslon.cz nabízí kromě erotických pomůcek také spoustu možností, jak podpořit vaše fyzické i duševní zdraví. Třeba takové venušiny kuličky, které ženy používají už několik tisíc let. Víte, že kromě slasti mají především i své zdravotní účinky? Jakékoli posilování svalů pánevního dna totiž nikdy neuškodí.

Pokud se naučíte správně používat poševní svaly a pevně si je posílíte, výrazně vám to pomůže zkvalitnit nejen váš vaginální orgasmus, ale i partnerův sexuální prožitek. Posilování svalů pánevního dna je rovněž nezbytnou nutností u každé ženy po porodu, kdy hrozí spousta nepříjemností včetně sexuálních problémů a úniku moči.

Před porodem se hodí zavádění větších kuliček ke zvýšení pružnosti hráze a je také vhodné naučit se svaly nejen zatahovat, ale i důkladně uvolňovat, což je během porodu naopak žádoucí.

Venušiny kuličky při domácím úklidu nebo na taneční zábavě

Zkuste si zavést venušiny kuličky a vydejte se s nimi za dobrodružstvím. Vaše vzrušující akce by ale rozhodně měla být spojena s pohybem, minimálně s chůzí, lépe však s turistikou v členitějším terénu a ideálně třeba s intenzivním tancem. Klidně se je můžete nejprve vyzkoušet i v pohodlí doma – například při důkladném úklidu celé domácnosti.

I když s nimi budete sedět v kině, zkuste stahovat a uvolňovat pánevní svaly a sledujte, zda kuličky pevně drží a nevyklouzávají vám ven, například když si kýchnete a podobně. Tento způsob práce s kuličkami je skvělou prevencí inkontinence.

A jaké kuličky vybrat? Klasické vibrační kuličky různých velikostí jsou obvykle z lehčích silikonových materiálů a díky svému vnitřnímu vybavení se vám při pohybu spontánně rozvibrují, což způsobuje velmi příjemné a vzrušující pocity. Některé typy kuliček vibrují více, jiné méně. Existují také kovové kuličky, které jsou přirozeně těžší a můžete s nimi lépe posilovat vaše vaginální svaly. Zavádění zjednoduší použití lubrikačního gelu nebo předchozí orgasmus.

Vaginální činka vám umožní těsné sevření

Pokud si zavedete těžší závažíčko, například vaginální činku, budete mít zpočátku co dělat, abyste ji v sobě udržela. Nic tak neuspokojí vašeho partnera jako cílené stahování penisu poševními svaly, klidně třeba i bez jediného typického kopulačního pohybu pánví. Zkuste jej pevně sevřít a nepustit, bude mít co dělat, aby se nezbláznil rozkoší.

K dokonalému sevření vám může pomoci ivaginální činka, která funguje obdobně jako venušiny kuličky, ale je mnohem těžší. Se závažíčkem můžete posilovat různými způsoby, ale je vhodné začít pomalu a postupně. Prvním vaším úkolem bude snažit se vůbec závaží v sobě po nějakou dobu udržet tak, aby vám nevypadlo. Časem třeba zvládnete vypravit se na nákupy s vaginální činkou v sukni a bez kalhotek.

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Právě čtete

Venušiny kuličky pomáhají při sexu i před porodem