Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Už máte moc čokolád na Mikuláše? Máme pro vás tip na vánoční edici od Haribo

Oslaďte si adventní čas stylově! Ochutnejte speciální limitovanou edici želatinových bonbonů Haribo, které rozzáří oči malým i dospělým. Všechny mlsaly potěší a každou sváteční tabuli ozdobí kuličky Haribo Perl Kugeln v typických vánočních barvách. Ty mají malinovou příchuť a jsou obaleny v malých křupavých perličkách. Stačí si jen vybrat. Ochutnáte červené, zelené nebo pestrobarevné vánoční Haribo Perl Kugeln?

Doporučená cena za 200g balení je 39,90 Kč.

Veselé Vánoce s Haribo

Vánoční čas je po roce opět tu. Užijte si tyto kouzelné okamžiky a čekání na Ježíška oslaďte sobě i vašim nejmilejším bonbony ze speciální edice Haribo Frohe Weihnachten. V třísetgramovém balení najdete želatinové bonbony rozmanitých ovocných příchutí v typických tvarech jako je vánoční hvězda a stromeček nebo svíčka. Krásné Vánoce přeje Haribo.

Nejen k Mikuláši

Začátek adventu se nese v mikulášském duchu a někteří malí raubíři se možná už teď s obavami dívají k podvečeru pátého prosince, kdy domácnosti navštěvuje Mikuláš, anděl a čert. I pro tuto příležitost se výborně hodí balení Haribo Merry Christmas, ve kterém najdete mini balíčky s oblíbenými želatinovými bonbony rozmanitých ovocných příchutí. Bonbony navíc zobrazují tradiční vánoční symboly, kterými je třeba hvězda, stromeček, perníček či zvonek. Užijte si adventní radovánky a předvánoční čas s Haribo Merry Christmas.

Doporučená cena za 250g balení je 69,90 Kč.

Sladké čekání na Ježíška

Čekání na Ježíška je v očích dětí často nekonečné. Připravte jim proto každý jeden prosincový den malé sladké překvapení, které čeká za čtyřiadvaceti okénky adventního kalendáře Haribo. Tam se ukrývají mini balení nejoblíbenějších bonbonů jako Zlatí medvídci Goldbären, Phantasia, Tropi Frutti či Happy Cola, ovocné karamely MAOAM nebo vánoční speciály plné želatinových bonbonů rozmanitých ovocných příchutí tvarovaných dle typických vánočních motivů. Oslaďte vašim nejbližším advent a čekání na Ježíška, adventní kalendář Haribo potěší malé i dospělé.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Už máte moc čokolád na Mikuláše? Máme pro vás tip na vánoční edici od Haribo