×
MotherClub.cz

Tyto informace Vám mohou ušetřit tisíce korun měsíčně!

Jak ušetřit peníze na mateřské

Na AkčníCeny.cz najdete každý den tisíce produktů nabízených za sníženou cenu v rámci letákových prodejců působících po celé České republice. Průměrná česká rodina dokáže díky informacím z AkčníCeny.cz ušetřit tisíce korun měsíčně za položky z každodenního nákupního seznamu, pokud k tomuto přidáte i položky z jednorázových nákupních seznamů, např. nábytek, sportovní potřeby, textil, může být ušetřená částka ještě výrazně vyšší!

Informace o slevách na AkčníCeny.cz jsou pravidelně aktualizovány, vždy tedy máte aktuální přehled o zboží nabízeném za výraznou slevu prodejci ve Vašem okolí, ať už jde o velké prodejce typu Kaufland, Tesco, Albert či obchodníky zaměřené na konkrétní skupinu zboží.. V porovnání s listováním papírovými letáky, návštěva AkčníCeny.cz má tyto výhody:

  • nejste omezeni na prodejce, kteří Vám doručují papírové letáky do schránek,
  • stačí Vám pár minut na to, abyste zjistili, kde nakoupíte položky z Vašeho nákupního seznamu nejvýhodněji,
  • můžete si snadno ověřit, čím je získání výrazné slevy podmíněno, na jaká balení se sleva vztahuje, jestli jsou aktuální akce výhodné i z dlouhodobého hlediska.

Díky AkčníCeny.cz máte detailní přehled o slevách

Navíc, AkčníCeny.cz pro Vás sledují letákové akce na úrovni jednotlivých prodejen. Pokud tedy některý z obchodníků nabízí na svých pobočkách různé akce, dozvíte se to a snadno a rychle zjistíte, na kterou pobočku se Vašem okolí se vyplatí vyrazit.

Informace o akčních nabídkách jsou Vám k dispozici jak v podobě náhledů na elektronické akční letáky, tak coby výpisy zlevněného zboží tříděného do tematických kategorií, např.:

  • potraviny v akci,
  • drogerie v akci,
  • kosmetika v akci,
  • hračky v akci,
  • elektronika v akci,
  • zahradní potřeby v akci.

Prodejci nabízí s výraznými slevami i prémiové zboží

Nenechte se mýlit dojmem, že prodejci v letákových akcích nabízí pouze zboží ze základních produktových řad. Najdete v nich totiž i kvalitní až prémiové produkty se slevou až 80 %. Zároveň, kromě samotných supermarketů a hypermarketů, letákové akce běžně využívají prodejci snad všeho sortimentu, tj. drogerie, kosmetiky, hraček, sportovních potřeb, elektroniky, nábytku apod.

Průměrná česká domácnost dokáže díky informacím o letákových akcích uvedených na AkčníCeny.cz ušetřit tisíce korun měsíčně, i to je důvod, proč se na AkčníCeny.cz pravidelně vrací stovky tisíc uživatelů. Přidejte se k nim ještě dnes i Vy, spočítejte si, o kolik levnější může být už Váš příští nákup.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?

Nejvíce vás zajímá:

Početí miminka:

Děti:

Zdraví:

Vaření pro děti:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*