Menu
MotherClub.cz
Vývoj dítěte

Trefná tabulka pro tatínky přibližuje velikost dítěte v mateřském lůně

Redakce

Redakce

21. 5. 2018

Tak vypadá 40 týdnů těhotenství uvnitř matky očima muže. Trefná tabulka pro nastávající tatínky má za cíl pobavit, ale také snáze přiblížit nastávajícím tatínkům velikost dítěte v mateřském lůně. Jak? Tabulka přirovnává velikost plodu k oblíbeným mužským věcem jako je pivo či elektronika. A sklízí úspěch.

Muži se čím dál častěji zapojují do aktivit souvisejících s těhotenstvím a porodem. Video mužů, kteří si vyzkoušeli porodní bolesti i časosběrná videa maminek s rostoucími bříšky jste možná už viděli. Tentokrát se ale od srdce zasmějete nad tím, s čím přišel zahraniční server pro tatínky You the Daddy.

Skrze trefnou grafiku přiblížil nastávajícím tatínkům velikost dítěte v mateřském lůně. Vždyť jak jinak v nich lépe probudit empatii, než informací, že právě nosíte v břiše chilli papričku, z níž bude za pár týdnů žárovka a ve finále ragbyový míč? Autor článku poukazuje na fakt, že většina odborných článků přirovnává velikost plodu k semenům, ovoci a zelenině.

Jak je dítě veliké během těhotenství

Zprvu je to jednoduché – borůvky, jahody, mango… Ale čím víc dítě v břiše matky roste, tím méně jsou vám konkrétní názvy potravin blízké. Čemu ale muži podle autora článku zaručeně rozumí? Přeci nezdravému jídlu, alkoholu, elektronickým hračičkám a sportu. A tak je grafika, znázorňující 40 týdnů těhotenství, navržena speciálně pro muže a tvoří ji čistě pánské záliby.

Pod svým příspěvkem se autorovi nashromáždila řada pozitivních komentářů, a to nejen od mužů, ale i o od žen. Co si o této tabulce myslíte vy? Pobavila vás?

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Právě čtete

Trefná tabulka pro tatínky přibližuje velikost dítěte v mateřském lůně