Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Těhotenské a mateřské prádlo nemusí být tak drahé, jak myslíte

Čekáte přírůstek v rodině? Pak se už stoprocentně soustředíte na všechno, co s těhotenstvím a samotným mateřstvím jakkoli souvisí. Obě období jsou určitě radostná, nicméně nějaké ty starosti s nákupem oblečení mít stoprocentně budete. Typickým příkladem je těhotenské a mateřské spodní prádlo. Jeho nákup nemusí být vůbec jednoduchý, protož v potaz budete muset brát hned několik důležitých aspektů. Jestliže bude váš výběr optimální, ušetříte si nejenom čas, ale také peníze. My se v následujících řádcích zaměříme na charakteristiky této nelehké volby mnohem podrobněji.

Velikost jako důležitý aspekt

Postava se vám bude během těhotenství a samozřejmě i po porodu samotném poměrně hodně měnit. Nepočítejte proto s tím, že byste se obešla pouze s oděvy jedné jediné velikosti. Vaše tělo se bude totiž měnit poměrně razantně. Především oblast ňader bude vykazovat v průběhu času poměrně značný velikostní rozdíl. Některé ženy řeší situaci tak, že si prostě nakoupí podprsenky, které budou o několik čísel větší. Určitě nejde o ideální řešení. Nakupte si takovou podprsenku, která bude mít maximálně o jedno jediné číslo větší velikost, případně košíčky. Budete-li potřebovat, vycpete je tou správnou vycpávkou a máte vyhráno.

Střih těhotenského spodního prádla

Žena se v těhotenském spodním prádle musí cítit maximálně komfortně. Počítat je třeba s tím, že proporce jejího těla se hodně změní. Prádlo bude tedy muset být elastické. Dokonale se tak přizpůsobí prakticky jakémukoli tělu. U podprsenek dbejte hlavně na jejich tvar a řešení kostic. Ty nesmí v žádném případě na jakémkoli místě tlačit a snižovat komfort konkrétní ženy. Jestliže máte větší poprsí, pak vsaďte na zvýšený střed podprsenky a široká ramínka. V průběhu gravidity se ženy také mnohem více potí, což je zapotřebí mít na paměti. Materiál spodního prádla musí být tedy dokonale savý, aby byl schopen pohltit dostatečně vlhkost. Žena se tak bude cítit maximálně komfortně kdykoli v průběhu dne.

Vzhled hraje také důležitou roli

Určitě je zapotřebí dbát i na vzhled těhotenského spodního prádla. Vždyť ho žena v této fázi dává na obdiv snad ještě více. Stačí si pouze spočítat množství nejrůznějších lékařských kontrol, kdy je zapotřebí vysvléct se právě jen do spodního prádla. Vybírat si lze z mnoha různých variací kalhotek i podprsenek. Klasiku představují standardní bavlněné kalhotky a podprsenky s kosticemi. Hodně oblíbené jsou ale i variace bezešvé, jež nabízejí maximální komfort. Natvarování poprsí ale není zrovna silnou stránkou takovéhoto spodního prádla. Barevně je možné vybírat takřka z nekonečné palety nejrůznějších odstínů, které vypadají naprosto skvěle. I těhotenské kalhotky a podprsenky mohou být maximálně svůdné. Vždyť intimní život by ani v těhotenství neměl nijak strádat. Astratex sleva navíc umožní sehnat i takto svůdné kalhotky s podprsenkou za velmi výhodnou cenu.

A co mateřské spodní prádlo?

I to je pochopitelně značně specifické. Po porodu je nesmírně důležité hlavně jednoduché a pohodlné kojení miminka. Speciální podprsenka disponuje vycpávkami, jež zajistí maximální komfort a také eliminují případný únik mateřského mléka. Co se týká dalšího oblečení, hodně oblíbené jsou zejména stahovací oděvy napomáhající k opětovnému formování postavy, jež projde v těhotenství vcelku markantními změnami.

Astratex sleva nabídne nákupy s vysokým cenovým zvýhodněním

Nákup těhotenského i mateřského spodního prádla lze realizovat pohodlně přes internet. Optimální volbou je třeba eshop Astratex nabízející velmi pestrou paletu spodního prádla. Vybrat si tady není žádný problém. Jestliže navíc využijete slevu na https://buykers.com/cz/slevove-kody/astratex, ušetříte poměrně solidní finanční částku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Těhotenské a mateřské prádlo nemusí být tak drahé, jak myslíte