Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Studium jazyků na mateřské? Zvolte kvalitní online kurz!

Chcete se naučit nějakou řeč, ale nemáte čas docházet do jazykové školy? Potřebujete kurz, který by byl časově flexibilní? S internetem to jde. Zlepšete si angličtinu nebo se připravte na dovolenou v Itálii a poznejte jinou kulturu! Multimediální a interaktivní lekce dnes můžete absolvovat z pohodlí domova – jen si vybrat dobrý kurz…

Jaké vlastnosti má dobrý jazykový online kurz?

V dnešní době člověk nedá ani ránu bez angličtiny, hlavně na internetu. Ten je zároveň dobrým prostředkem, kde se tuto řeč od základu naučit – a samozřejmě nejen angličtinu! Jen je třeba si dobře vybrat… Možností je spousta. Na internetu můžete sehnat spoustu učebnic a gramatických příruček, ze kterých se jazyk naučíte postaru, ale není to takové moc suché? Filmy v daném jazyce zase mohou být zpočátku příliš nesrozumitelné na to, aby člověk u sebe zaznamenal nějaký pokrok.

Naštěstí existují stránky, které se na výuku jazyků specializují. I tato kategorie je dnes velmi široká. Významným přínosem internetu jsou videohovory, takže si můžete sehnat učitele nebo konverzačního parťáka na dálku. Některé další aplikace fungují jako samostudium s interaktivními lekcemi, jiné vám pomohou vytvořit virtuální kartičky na slovní zásobu.

Každému vyhovuje něco jiného. Konverzace je nezbytná pro získání vyšší úrovně a možností používání jazyka v reálném světě. Tomu ale předchází samostatné naučení se základů. Ať chceme, nebo nechceme, je třeba se na to aspoň na chvilku denně sám podívat. Naštěstí to nemusí být nuda. Doporučujeme začít s aplikací, která vhodně kombinuje tematická slovíčka se znalostmi gramatiky. Ideální je, aby měl student k dispozici realistické nahrávky, ale také aby se mohl interaktivně zapojit.

Jazykový kurz Verbalia má mnoho výhod

Většina takových programů byla vyvinuta v angličtině – teprve později některé získaly i českou jazykovou mutaci, většinou zatím poměrně omezenou. Na český trh se různé jazykové online programy teprve dostávají. To však neznamená, že přijdete zkrátka! Máte-li zájem o online studium jazyka, pohodlně a ve své mateřštině, vhodnou možností je kurz Verbalia.

Proč zrovna Verbalia? Jazykový kurz je tu dostupný pro 9 velkých evropských jazyků. Těmi jsou angličtina, francouzština, španělština, nizozemština, němčina, italština, ruština, portugalština a polština. Učení je koncipováno tak, abyste se mohli orientovat v běžných konverzačních situacích, a kromě úplných základů se při něm dostanete i ke znalosti slovní zásoby a hovorových frází.

Čekají vás obrázky, audionahrávky, slovíčka i minihry jako křížovky. To všechno pomáhá ukotvit si v hlavě nové znalosti a zařadit si je do kontextu. Některým lidem prý pomáhá pro úspěšné naučení látky čtení, jiní jsou spíše auditivní typy, další nedají ani ránu bez přepisování, črtání a zapojování do vět. Proto je důležitou součástí kurzů Verbalia interaktivní učení. Aplikace stojí na vědeckých poznatcích o tom, jak se náš mozek efektivně učí, a díky inteligentnímu algoritmu se přizpůsobí vašemu individuálnímu tempu.

Jak začít s kurzy Verbalia?

Funguje to jednoduše. Na webu společnosti Verbalia najdete nahoře tlačítko „Objednat kurz“. Potom stačí zanechat ve formuláři kontakt na sebe. Co nevidět se vám ozve někdo z týmu Verbalia – kurz s ním můžete prodiskutovat, na cokoliv se předem zeptat a pak si službu objednat. Po zakoupení aktivačního kódu zadáte tento kód do webové platformy, vytvoříte si účet a kurz se vám zpřístupní. Lekce pak můžete z pohodlí domova absolvovat, kdykoliv se vám chce. Učení s Verbalií je poutavé a přístupné, takže s pravidelností studia nebudete mít problém.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Studium jazyků na mateřské? Zvolte kvalitní online kurz!