Menu
MotherClub.cz
Soutěže

Soutěžte o Bonduelle Légumio – novou formu luštěnin pro děti, kterou si jednoduše zamilují

Máte doma malé jedlíky, ale luštěniny do nich stále ne a ne dostat? Soutěžte s námi a vyhrajte novinku od společnosti Bonduelle, která vám od podobných trablí pomůže. Už jste slyšeli o Légumio – luštěninách a zelenině, které vás 100% překvapí?

Luštěniny bychom měli konzumovat alespoň jedenkrát týdně. Nejen, že jsou nesmírně zdravé a výživově hodnotné, ale také jsou bohatým zdrojem bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Představují vzpruhu pro naše tělo a díky nízkému glykemickému indexu nás zasytí na delší dobu, proto se hodí i pro redukční diety. Pro nastávající i kojící maminky a děti je ideální především červená čočka, která je z celé skupiny luštěnin nejlépe stravitelná. A co víc, těhotným napomáhá od ranních nevolností.

V dnešní době lze pořídit rozmanité druhy luštěnin, stejně jako nejrůznější produkty z nich vyrobené. Seznamte se nyní s novinkou Bonduelle Légumio, luštěninami a zeleninou ve formě těstovin. Jsou přirozeně bez lepku, konzervantů a barviv. Na výběr máte Penne z červené čočky a mrkve, Fusilli z cizrny a kukuřice a Rigatoni z hrachu a cukety. Už si nemusíte lámat hlavu s tím, jak dostat do dětí tolik důležité luštěniny. Děti těstoviny milují a věřte, že ty luštěninové od Bonduelle si zamilují stejně, možná ještě víc. Dostupné jsou navíc i zeleninové omáčky plné velkých a šťavnatých kousků zeleniny Bonduelle Légumio – zelenina v omáčce, protože co by to bylo za těstoviny bez omáčky?

Soutěžte s námi o balíčky Bonduelle Légumio a ochutnejte novinku podporující zdravé stravování. Správnou odpověď naleznete na www.legumio.cz.

Soutěžní otázka: Kolik procent červené čočky obsahují Bonduelle Légumio Penne z červené čočky a mrkve?

  1. 100 %
  2. 95 %
  3. 80 %

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 11. prosince do 12:00 hodin na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu pište Bonduelle. Vyhrává 15., 35., a 55. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěžte o Bonduelle Légumio – novou formu luštěnin pro děti, kterou si jednoduše zamilují