Menu
MotherClub.cz
Soutěže

Soutěž: Vzhůru na farmu i do pohádkového světa aneb veselý podzim s Haribo

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 10. 2019

Soutěžte s námi a užijte si veselý barevný podzim. Limitovaná edice bonbonů Haribo vás zavede na farmu, kde je před zimou spousta práce i do pohádkového světa plného udatných rytířů, princezen a draků.

Kde probíhají největší přípravy na zimu? No přeci na farmě. Vydejte se s Haribo Bauerhof-Spass do světa plného domácích i chovných zvířat, ovoce i zeleniny a zemědělských strojů a pomůcek. Na Haribo farmě se můžete těšit na bonbony ovocných příchutí jako je broskev, třešeň, malina, kaktus i nejrůznější kombinace. Bonbony jsou navíc vegetariánské!

Máte doma milovníka pohádkových příběhů, který rád utíká do fantaskního světa? Připravte mu na dalekou cestu něco na zub, pytlíček Haribo Ritter-Freunde bude ideální. Obsahuje totiž spoustu bonbonů ve tvaru udatných rytířů i hrozivých draků. A pro malé princezny doporučujeme Haribo Happy Ponies, mlsání plné veselých princezen i barevných poníků, to vše v pestrých chuťových kombinacích jako je borůvka, třešeň nebo cukrová vata.

Haribo bonbóny

Dopřejte sobě i vašim nejmenším sladké překvapení a užijte si veselý podzim. Soutěžte s námi a vyhrajte balíčky od společnosti Haribo. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz.

Kolik se za jeden den vyrobí na celém světě KUSŮ Zlatých medvídků?

  1. 1 000 000 kusů
  2. 10 000 000 kusů
  3. 100 000 000 kusů
Haribo bonbóny

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 19. října do 17:00 hodin na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu pište Haribo. Vyhrává 15., 35., 55. a 80. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Soutěž: Vzhůru na farmu i do pohádkového světa aneb veselý podzim s Haribo