Menu
MotherClub.cz
Soutěže

Soutěž o láhev Johnnieho Walkera. Nezapomeňte! V neděli 17. června slaví všichni tatínci

U nás stále ještě ne příliš známý svátek, přesto již více jak 100 let slavený v zahraničí. To je Den otců, jež se slaví třetí neděli v červnu.

Tuto tradici založila Američanka Sonora Smart Doddová, která chtěla vzdát hold úsilí svému ovdovělému otci Williamu Smartovi, jež po ztrátě své manželky vychoval ji a čtyři její další sourozence. Historicky první oslava Dne otců proběhla u příležitosti jeho narozenin a to 19. června 1910. Popularita tohoto svátku však rychle rostla a původně soukromá událost se brzy stala událostí celosvětovou. Oficiálně se Dnem otců stala třetí červnová neděle v roce 1966 díky prezidentovi Lyndonu Johnsonovi.

Poděkujte jim. Zaslouží si to

A čím své táty odměnit? Každý toho svého jistě dobře známe a víme, co mu udělá radost. Jeden ocení klidnou neděli u sportovního utkání, druhý si zajde na ryby, třetího potěší to, že jste si na něj prostě jen vzpomněli. Co však nezklame žádného, je láhev kvalitního alkoholu.

Pokud byste chtěli zvolit právě tento typ poděkování, sáhnete třeba po limitované řadě whisky Johnnie Walker Red Rye Finish. V této skvělé skotské whisky se snoubí ovocné tóny s kořeněnými a vytváří tak jedinečnou kombinaci intenzity a sladkosti. Exkluzivitu nápoji přidává i speciální proces zrání, při kterém whisky nejprve odpočívala v sudech po bourbonu a posledních šest měsíců pak dozrává v nádobách po žitné whiskey. Je osvědčeno, že díky těmto kombinacím chutná všem.

Doporučená cena whisky Johnnie Walker Red Rye Finish je 499 Kč nebo můžete zkusit štěstí v naší soutěži a jednu takovou láhev pro svůj mužský protějšek vyhrát.

 

Soutěžní otázka:

Ze kterého století se dochoval první písemný doklad o pálení whisky ve Skotsku?

  1. 10. století
  2. 15. století
  3. 19. století

Nápovědu naleznete na: https://www.johnniewalker.com/cs-cz/

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 14. června do 12:00 hodin na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu pište MotherClub – Johnnie Walker. Vyhrává 15., 35. a 55. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o láhev Johnnieho Walkera. Nezapomeňte! V neděli 17. června slaví všichni tatínci