Menu
MotherClub.cz
Soutěže

SOUTĚŽ o kolagenové kostičky Colafit Junior pro děti

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 10. 2018

Děti jako z hadích ocásků i klidné povahy mají jedno společné – kosti a chrupavky se u nich mění závratnou rychlostí. Dopřejte jim proto čistý kolagen v podobě skvělých jahodových kostiček!

KLÍČ JE VE STRAVĚ

Pestrý a vyvážený jídelníček není jen prázdnou poučkou. Pro vývoj dětského organismu je dostatek živin a jejich správný poměr naprostou nutností. Dodržování správného stravovacího režimu jim navíc může pomoci vyhnout se nejrůznějším potížím v pozdějším věku.

Dětský jídelníček by tak měl být bohatý mimo jiné na vápník. Ten se do těla dostává především z mléka a mléčných výrobků, dále třeba z luštěnin, oříšků nebo ovoce. Důležitý je i vitamin D, který zlepšuje vstřebávání vápníku a je také významný pro správnou funkci svalů.

Na kvalitu pohybového aparátu má podstatný vliv ale zejména kolagen, ve vodě nerozpustná bílkovina tvořící základní stavební hmotu kostí, chrupavek a vaziv. Kolagen představuje třicet procent všech tělních bílkovin. Nalezneme jej zejména v živočišných zdrojích, obsahují ho ale také červené mořské řasy nebo rostlina pupečník asijský. Ne všechny pokrmy jsou ale pro děti zrovna lákavé – s dostatečným přísunem kolagenu může dětem pomoct i kvalitní doplněk stravy.

KOLAGENOVÉ KOSTIČKY S JAHODOVOU PŘÍCHUTÍ

Doplněk stravy Colafit Junior je vhodný pro děti od 3 let a obsahuje šetrně zpracovaný kolagen do formy malých měkkých kostiček. Ty se snadno polykají a mají oblíbenou jahodovou příchuť. Kromě 4 mg čistého krystalického kolagenu obsahují také extrakt z růže šípkové, která přispívá k udržení normálního stavu kloubů. Radost dětem jistě udělá i malý dárek – magnetka, která je součástí každého balení.

Více na www.colafit.cz.

Colafit Junior

Doplněk stravy

Jak se nazývá postup, kterým je zpracován kolagen v přípravcích Colafit?

a) hydrolyzace

b) lyofilizace (sušení mrazem)

c) sušení horkým vzduchem

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 22. října do 17:00 hodin na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu pište Colafit Junior. Vyhrává 15., 35., 55. a 80. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SOUTĚŽ o kolagenové kostičky Colafit Junior pro děti