Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Snubní prsteny na míru, nebo klasické z obchodu?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

17. 12. 2021

Svatba je velká věc. Vyžaduje spoustu plánování, zařizování a vašeho času. Svůj den určitě chcete mít dokonalý. A s tím souvisí pečlivá volba šatů, výzdoby, barev, květin, dortu a zábavy. Nezapomněli jsme na něco? Ano, na to téměř nejdůležitější – snubní prstýnky.

Proč si dát na výběru záležet?

Říkáte si, že si nastavíte rozpočet na snubní prsteny, zajdete do prvního klenotnictví a vyberete? Jistě, jsou i takoví snoubenci, kterým nákup vyjde na první pokus. Většina párů však hledání těch pravých obrouček věnuje mnohem víc času. Zamýšlí se nad symbolikou a historií snubních prstýnků a bere v potaz i další důležité faktory.

Výhody prstýnků na zakázku

Svatební prsteny na zakázku ocení budoucí manželé, kteří mají konkrétní představu. Mnohá klenotnictví nabízejí pouze úpravu na míru, ale existuje i řada těch, která dokáží vyrobit celý šperk na zakázku. Stačí přijít se svým návrhem, který vám zlatník pomůže namodelovat ve 3D. Pak už si jen odladíte ušlechtilý kov, profil obroučky a vybrané zdobení diamanty nebo drahokamy. Pokud uvažujete o atypických snubních prstenech, pak by měla být zakázková výroba vaší první volbou. Věřte, že i v takovém případě vás cena šperků na míru příjemně překvapí.

  • Originalita
  • Přesně podle vašich představ
  • Důraz na individualitu
  • Rozumná cena

Výhody prstýnků z obchodu

Když toužíte po klasické svatbě a nehledáte nic unikátního, určitě si vyberete z široké škály snubních prstenů nabízených v klenotnictví. Své profese znalý prodavač se vás nejdřív vyptá na vaše preference a životní styl, než vám představí užší výběr obrouček. Před finálním rozhodnutím obejděte více obchodů a svatební kroužky si vyzkoušejte. Velikost nejde vždycky upravit.

  • Okamžitá dostupnost
  • Široký výběr
  • Různé cenové možnosti

Na co se při výběru zaměřit?

Věřte, že svatební prstýnky vás budou provázet po celou dobu vašeho manželství. Jejich výběru tedy věnujte dostatek pozornosti. Rozmyslete si, jestli budete obroučky nosit každý den a jestli vám to vaše zaměstnání a životní styl umožňují. Vyberte si nadčasový design, který vám perfektně padne, a kvalitně zpracovaný ušlechtilý kov. Ujistěte se, že vám obchodník poskytl všechny potřebné informace a certifikáty, které k prstenům náleží.

Klasické i atypické snubní prstýnky nejsou lacinou bižuterií, ale významným šperkem, který vás bude od svatby doprovázet nejspíš každý den.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Snubní prsteny na míru, nebo klasické z obchodu?