Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Sněhule pro děti – Boty ideální na hraní ve sněhu

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 12. 2022

Jestliže hledáte pro své děti kvalitní boty na zimu, budou dětské sněhule tím správným řešením. Že nevíte, podle jakých kritérií je vybírat? Nevadí! Na následujících řádcích se na nákup dětských sněhulí podíváme pěkně zblízka. Čtěte a inspirujte se s námi!

Podle jakých parametrů vybírat dětské sněhule?

Pokud chceme našim dětem pořídit kvalitní sněhule, měli bychom se řídit několika ukazateli. Jedním z nich je i materiál, z kterého jsou sněhule dětské vyrobené. Na výběr máte boty do sněhu ze syntetických a z přírodních materiálů. V posledních letech vedou na plné čáře sněhule z přírodních tkanin. Jsou nejen odolné a vysoce módní, ale také jsou tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života chrání naši přírodu a navíc ho propagují ty největší módní obuvnické značky. Vaše děti tak mají z čeho vybírat. Dětské sněhule by pak měly disponovat i kvalitně odpruženou podrážkou, která bude vhodně tlumit dopady dětských chodidel při kontaktu se zemí. Chodidla by měla v sněhulích i tzv. dýchat. Pořiďte tedy dětem sněhule s kvalitní funkční membránou. Ta zaručí odvod potu od chodidel dítěte. Vaše ratolesti tak budou díky membráně v suchu a v teple za každého počasí. Dobrou volbou jsou pak i dětské sněhule se zateplením. Ty vaše děti nezklamou ani při mrazivém počasí. Kvalitní kousky najdete např. i v kamenných prodejnách CCC. Tady si vybere trendy sněhule každé dítě. Boty pro děti pak mohou mít na sobě i potisk. Vsadit můžete na obrázky z animovaných dětských filmů. Z takových sněhulí budou vaše děti nadšené.

Jaké barvy a motivy obuvi budou v letošní zimní sezóně in?

Pokud chcete, aby šly vaše děti tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o nejnovějších módních trendech. A jaké barvy budou letos in? V letošní sezóně budou hrát prim především přírodní a pastelové tóny barev. Modré, svítivě žluté i pistáciové sněhule pro děti tak budou dobrou volbou. Děti pak mohou vsadit i na starou dobrou černou nebo bílou klasiku. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Stylové kousky najdete i na e-shopu CCC. Tady nakoupíte dětské sněhule pěkně z pohodlí vašeho domova. Letos pak budou v kurzu i dětské sněhule s potiskem nebo s třpytivými prvky. Ty mohou malé slečny snadno sladit i se svými zlatými nebo se stříbrnými šperky. Dále pofrčí i sněhule s chlupatými dekorativními prvky. Ty pak mohou dívky kombinovat i s čepicí s chundelatou bambulí.

Jak vybírat velikost obuvi pro děti a s čím mohou děti sněhule nosit?

Správně zvolená velikost dětské obuvi je zcela zásadní. Dětská chodidla jsou totiž stále ve vývinu. Špatně zvolenou velikostí obuvi můžeme dětem přivodit potíže v oblasti pohybového aparátu. Zdraví našich nejmenších by tak mělo být vždy na prvním místě. Sněhule tedy vybírejte podle délky stélky chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr a vyjměte vnitřní stélku jiné boty, která jim dobře padne. Tu následně změřte a naměřený údaj porovnejte s velikostní tabulkou výrobce. Velikostní tabulky jsou přehledně uvedené např. i na e-shopu CCC. Navíc si tu můžete vybírat z opravdu širokého sortimentu dětské obuvi. Sněhule mohou děti kombinovat s outdoorovými kalhotami i s džíny. Dětské nepromokavé sněhule jsou módní i praktické, zamiluje si je tak každé dítě bez výjimky.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Sněhule pro děti – Boty ideální na hraní ve sněhu