Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Slaďte celou rodinu s veselými trenýrkami a ponožkami

Léto nás nabíjí novou energií. Vyrážíme do přírody, na tváři máme většinu času úsměv. Sluneční paprsky mají na naše životy blahodárný vliv, rádi se také oblékáme do veselých barviček. Co takhle celou rodinu sladit a obléknout do veselých trenýrek a ponožek?

Rozzařte svůj den barvičkami

Jak se říká, každý den není posvícení. I v létě může přes naše tváře přelétnout stín, smutek, neúspěch, zklamání. Takový je ale život, jeden den jsme nahoře, druhý zase dole. A právě v tyhle dny, kdy nám není dvakrát do zpěvu, je třeba trochu ten den rozzářit.

Trenýrkárna

Zdroj: Trenýrkárna

Veselé ponožky na každé nožičky

Ať jste mladí, nebo už máte něco za sebou, ponožky mají čestné místo ve vašem prádelníku. Většina z nás je bere jako samozřejmost a jejich výběr moc neřeší. To je ale velká chyba!

Ponožky totiž chrání našeho nohy před chladem, navíc jsou v těsném kontaktu s naší pokožkou. Odvádí od těla pot a minimalizují zápach, mají pozitivní účinky na proudění krve v nohách. Když je dobře vyberete, mohou také výrazně zpříjemnit chůzi. Jak tedy ponožky vybírat?

  • Základem je dobře vybraná velikost. A to jak do délky, tak do šířky. Lem nesmí být moc těsný, ponožky by neměly stahovat lýtko. Když se na noze objeví otlak od gumiček, znamená to jedno jediné. Ponožky jste si vybrali špatně.
  • Zaměřte se i na materiál. Zohledněte, kam s ponožkami vyrazíte a k čemu je použijete. Plánujete si jít zaběhat? Sáhněte po sportovních ponožkách. Na běžné nošení jsou zase ideální ponožky z přírodního materiálu.
  • A co barva? Už dávno nejsou na trhu jen bílé a černé ponožky. Dneska jsou moderní ponožky zářivých barev, které vykouzlí úsměv na tváři, jen se na ně podíváte. Víte, že je může nosit úplně každý? Ať už vybíráte dětské ponožky, pánské ponožky, nebo dámské ponožky, barev se nebojte a ukažte celému světu, že si umíte užívat každičký den.

Zdroj: unsplash

A co veselé trenky?

Možná nejsou tak vidět jako ponožky, úspěch je u nich ale zaručen. Veselé trenýrky jsou skvělým dárkem pro děti i dospělé. Že je holky nemohou nosit? Omyl! Na trhu totiž jsou i trenky pro páry a dětské trenýrky, abyste spolu všichni hezky ladili.

Spodní prádlo musí být pohodlné

Co by pro vás při výběru spodního prádla mělo být nejdůležitější? Jednoznačně pohodlí. Asi každý muž vám řekne, že není nic horšího, než když se mu trenýrky „zaříznou“. Dámy jistě zase mají zkušenost s kalhotkami, které mají třeba úzké nohavičky. Při výběru dospěláckého spodního prádla i chlapeckého a dívčího spodního prádla si tak dejte pozor na dobře zvolenou velikost a střih.

 

 

Trenýrkárna

Zdroj: Trenýrkárna

Dalším důležitým parametrem je, stejně jako u ponožek, materiál. Spodní prádlo je v tom nejtěsnějším kontaktu s pokožkou, mělo by tak být prodyšné a příjemné na dotek. Dvojnásob to platí u dětského spodního prádla.

Víte, že třeba trenýrky STYX, mezi kterými najdeme i chlapecké a dámské trenýrky, jsou vyrobeny ze 100% bavlny? Kromě toho, že jsou prodyšné a příjemné na dotek, jsou také pevné, takže se nemusíte bát, že praním změní tvar nebo velikost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Slaďte celou rodinu s veselými trenýrkami a ponožkami