Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Školní přezůvky do školy – 5 nejlepších modelů

Jestliže hledáte pro své děti kvalitní a zároveň trendy přezůvky do školy, máme pro vás zajímavé tipy. Boty na přezutí do školy musí být pohodlné a dětem musí sedět tzv. na míru. Na to je tedy třeba při jejich výběru myslet. Níže pro vás máme nachystaných 5 typů přezůvek, které jsou nejen pohodlné, ale také módní. Čtěte a inspirujte se s námi.

Jaké 2 modely dětské obuvi jsou vhodné na přezutí do vnitřní části školy?

Hledáme-li vhodné přezůvky pro děti do vnitřních prostor školy, můžeme si vybírat mezi mnoha modely. Velmi oblíbené jsou zejména následující typy přezůvek:

Dětské bačkory

Můžeme je najít také pod názvem dětské papuče do školy. Bačkory pro děti mají krytou špičku a musí mít dobře odpruženou podrážku. Ta musí vždy dobře tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Široký výběr dětských bačkůrek je pro děti a jejich rodiče k mání také u prodejce CCC. Tady si dětské papuče vybere každí dítko školou povinné. Děti mají rády jednobarevné i vícebarevné kousky. Největší oblíbenosti se však těší dětské bačkory se vzory a s motivy. Děti milují lego panáčky, ale také dinosaury nebo jednorožce. V kurzu jsou i klasické proužky, kostky nebo puntíky.

Dětské sandály

Dobrou volbou jsou také dětské sandály. Volit můžete kousky s otevřenou i s uzavřenou špičkou. Sandály by měly mít kvalitní protiskluzovou podrážku, která bude správně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dětské sandály by měly být i lehké. Díky tomu nezatíží chodidla a pohybový aparát vašich dětí.

Které 2 modely obuvi se hodí do školy na přezutí do tělocviku na ovál?

Děti pak často potřebují do školy i přezůvky do tělesné výchovy. V tom případě pak hledáme dětské boty sportovního typu.

Dětské botasky

Klasikou mezi dětskou obuví do tělocviku jsou botasky. Ty mají odolný a dobře prodyšný svršek. Také se pyšní kvalitní podrážkou, která neklouže a je dobře odpružená. Kvalitní botasky vaše děti rozhodně nezklamou.

Dětské sneakersy

V posledních letech vedou mezi dětmi i módní sneakersy. Ty jsou na vzestupu a jsou dětem k mání v nízké i v kotníčkové podobě. Sneakersy pro děti se vyznačují kvalitně odpruženou podrážkou a lehkou konstrukcí. I kvalitní dětské sneakersy s trendy designem najdete na přehledném e-shopu CCC. Zde je výběr široký a ceny příjemně nízké.

Jaký 1 model obuvi do školy je mezi dětmi hitem?

Na závěr si dáme tip na oblíbené přezůvky do školy, které jsou velmi lehké a prodyšné. Hodí se však více pro starší děti. Jedná se o dětské pantofle.

Dětské pantofle

Také dětské pantofle můžete sehnat v kamenných prodejnách CCC. Volit můžete jednobarevné i vícebarevné modely pantoflů pro děti. Vždy tak bude záležet na vkusu vaší ratolesti. Pro starší děti se tento model obuvi hodí zejména z toho důvodu, že nemá krytou špičku a neobepíná celou nohu. Chodidlo malého dítěte potřebuje ještě větší míru stability. U dětí mladšího školního věku tak raději vsaďte na výše zmíněné dětské bačkory nebo sandály s krytou špičkou. I tak pantofle děti milují a starší děti si s nimi s přehledem ve škole poradí. Určitě tak můžete se staršími dětmi kouknout i na tuto alternativu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Školní přezůvky do školy – 5 nejlepších modelů