Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Sjednejte si životní pojištění pro váš vlastní klid, lepší spánek i menší obavy z budoucnosti

Založili jste si s partnerem rodinu, máte doma malé dítě či dokonce děti, a každý den se o ně strachujete? Pro klid vaší duše, lepší spánek a méně obav z toho, co přinese budoucnost, si sjednejte životní pojištění. Nejenom vy, ale i váš partner. Sjednané životní pojištění vám totiž ubere jednu starost. O své ratolesti se sice budete stále strachovat, ale budete si s nimi o to více užívat každou společně strávenou minutu. Protože právě čas strávenými s vašimi milovanými je to nejcennější, proto si ho važte.

Buďte zodpovědní rodiče

Přijít o finanční jistou a střechu nad hlavou nechce nikdo z nás. Ačkoliv se jedná o nejčernější možné scénáře, je dobré na ně pomyslet a zabránit jim co nejdříve. Starosti o budoucnost totiž nejsou nic příjemného. Snažte se tedy zajistit, že vyhlídky budoucnosti budou co nejsvětlejší. O životním pojištění se velmi často mluví jako o pojištění pro zodpovědné. Pokud si uvědomujete, že jste rodiče a nemáte zodpovědnost už pouze sami za sebe, ale i za vaše děti, sjednejte si životní pojištění. Nejlépe okamžitě.

Kalkulačka životního pojištění pro vaši lepší orientaci

Jestli si neumíte představit kolik sjednání životního pojištění stojí a jaké s sebou nese investice, využijte speciální služby, která se trefně jmenuje kalkulačka životního pojištění. S její pomocí zjistíte, jaké aktuální nabídky jsou k dispozici, a díky jejich popisu přijdete i na to, která vám vyhovuje nejvíc. Při výpočtu bude brán v potaz váš věk, zdravotní stav, zaměstnání a dále vlastnosti pojištění, které si sami navolíte (délka, vybraná pojistná nebezpečí a poměr rizikové a spořící složky).

O starost méně se sjednaným pojištěním

Jakmile si životní pojištění sjednáte, spadne vám ze srdce obrovský balvan a vy si oddychnete. Budete si totiž uvědomovat, že ať přinese budoucnost cokoliv, bude to dobré. Přenecháte obavy o zítřky někomu jinému a naplno si budete užívat přítomného okamžiku. A třeba se rozhodnete pořídit svým dětem dalšího sourozence. A to i v případě, že jste své těhotenské oblečení již rozdala svým kamarádkám nebo vyřadila ihned poté, co jste získala zpět svou postavu po porodu.

Každodenní radosti

Není nic jednoduššího než vyrazit na nákupy a pořídit si nové zásoby. Nejenom v oddělení pro těhotné, ale také v sekci pro děti. A při nákupu lze určitě využít i výhodné slevy a další skvělé nabídky. Zkrátka a dobře, žijte svůj život naplno, věnujte se věcem a činnostem, které milujete a nemyslete na špatné scénáře.

S obavami si hlavu nepleťte a buďte vděčné za každou minutu strávenou s dětmi. Protože čas letí neuvěřitelnou rychlostí a děti rostou jako z vody.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sjednejte si životní pojištění pro váš vlastní klid, lepší spánek i menší obavy z budoucnosti