Menu
MotherClub.cz
Příběhy mateřství

Sexuální společnice říká: „Ženám zachraňuji vztahy!“

Možná protože to je nejstarší řemeslo na světe, živí se jím mnoho mužů, ale ještě více žen. Hovoříme tu o holkách na sex. I v České republice je mnoho žen, které byly svou životní situací přinuceny, nebo se rozhodly dobrovolně se živit jako sexuální pracovnice. Podle některých údajů se jedná o 13 – 15 000 žen, jejichž průměrný věk se pohybuje okolo 30 let, a až 60 % sexuálních pracovnic je buď studentkami, nebo matkami samoživitelkami. Jejich hlavní motivací bývá, buď přivýdělek u studia, nebo snaha uživit své děti. Mnoho žen jich má i 3 a více.

Některým by se mohlo zdát, že práce holky na sex nebo společnice na večer, či dovolenou je jednoduchá. Mnohdy tomu tak vůbec není. Spojuje se s tím zejména riziko přenosu pohlavních chorob a infekcí, které je mohou ohrožovat. Naštěstí tu existují organizace, jako je Rozkoš bez rizika, kterým není lhostejný osud těchto žen. Pravidelně jim poskytují možnost se nechat bezplatně testovat, pomáhají jim i v případě osobních problémů, jako jsou finance nebo psychologická pomoc. Kolik bylo provedených testů, jaké jsou výsledky a jaké další služby Rozkoš bez rizika poskytuje, se dočtete na jejich webových stránkách.

Dobryprivat.cz nejen, že si popovídal s organizací Rozkoš bez rizika, ale také si popovídal přímo se sexuálními pracovnicemi a nebál se jich zeptat i na trochu intimnější otázky. Jednou z takových otázek bylo, proč k nim muži chodí a jestli se jim i svěřují se svými problémy. Velké množství společnic uvedlo, že díky nim mnoho manželství stále ještě existuje, protože muži za nimi chodí, aby upustili páru, aby se odreagovali nebo ukojili své potřeby, které se s manželkou bojí dělat nebo se za ně stydí. Mnoho mužů, kteří svou společnici navštěvují již delší dobu a berou ji jako kamarádku s výhodami, říkají, že by svou ženu nikdy neopustili, že ji milují, ale … Proto můžeme říct, že práce sexuálních pracovnic je také velice důležitá, jelikož by ve společnosti chodilo mnohem více nešťastných mužů a mnohem více rozvedených párů, jelikož mnoho žen sex v pozdějším věku nebaví, nebo se muži za své úchylky stydí.

Jaké mají Češi úchylky, je vidět i na tématech, která hledají na webech s erotickými povídkami. Samozřejmě, jsou to klasické fantazie, jako školačka, učitelka, ale mnohdy to jsou perverzní témata, jako znásilnění nebo animal, či ABDL. Na druhou stranu je to velice smutné zjištění, protože se ukazuje, jak spolu manželé fungují, nebo spíše nefungují. Chyba je samozřejmě na obou stranách a páry by si vždy měly uvědomit, že je důležitá komunikace, poradna nebo terapie. Protože „terapie“ s holkou na sex vyjde na 2 – 2 500 Kč za hodinu, což z dlouhodobého hlediska vyjde na draho.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexuální společnice říká: „Ženám zachraňuji vztahy!“