Menu
MotherClub.cz
Peníze na mateřské

Šetřete na správných místech! Se slevovými kupóny a kódy!

Neplaťte za zboží víc, než musíte. Umožní vám to nejenom slevové akce v supermarketech, ale také slevové kupóny a kódy!

Inflace je neúprosná. A bohužel nemilosrdně udeřila v plné síle. Ceny zboží i služeb rostou raketovou rychlostí. Zdražují potraviny, pohonné hmoty i nemovitosti. Jen v Praze se zvyšují ceny parkovného i za městskou hromadnou dopravu. Více zaplatíme za plnou nádrž benzínu, účes od kadeřníka i oběd v restauraci. I přesto ale stále existují možnosti jak ušetřit. Jednou z nich jsou i slevové kupóny a kódy, které jsou volně k dispozici na specializovaných slevových portálech.

Se slevovým kupónem ušetříte

Slevové kupóny jsou skvělým vynálezem. Prodávající jejich prostřednictvím získává nové zákazníky, kteří mu zvýší tržby, a kupující zboží za příznivé ceny. Spokojeny ve výsledku jsou obě strany. Budete i vy. Stačí jen otevřít stránky kuponovnik.cz, vybrat si svůj slevový kupón či kód a na vámi zvoleném e-shopu ho uplatnit při platbě. Ano, je to tak snadné. Buďme ale konkrétní.

Osmdesátiprocentní sleva? Máte ji mít!

Na serveru kuponovnik.cz najdete slevové kupóny a kódy, které můžete uplatnit při nákupu na většině známých i méně známých e-shopů. Dali byste si líbit padesátiprocentní slevu na vybrané zboží značky Phillips? Nebo šedesátiprocentní slevu na značkové oblečení z e-shopu Modivo.cz. Ta už rozhodně stojí za to. Ve hře jsou ale i osmdesáti procentní slevy stejně jako další slevové akce například v podobě dopravy zdarma.

Vybírejte podle kategorií

Orientace na serveru kupovnik.cu je velmi intuitivní. Vybírat můžete třeba podle kategorií, které najdete v horní liště hlavní stránky. Tam najdete segmenty Auto-moto, cestování, dům a nábytek, elektronika, ale třeba i finanční produkty a cestovní zájezdy.

Sháníte dárek pro děti?

Vybíráte dárek pro děti či vnoučata? V tom případě zaměřte svou pozornost na segment Děti a hračky (www.kuponovnik.cz/kategorie/deti-a-hracky). Po jeho rozkliknutí se před vámi rozbalí loga e-shopů, které se specailizují na prodej hraček a dalších nezbytností pro děti, jako je Pompo, Sparkys, 4kids a spousta dalších. A nabídku těchto e-shopů se pečlivě a v klidu projděte. E-shop Pompo například v době psaní tohoto článku nabízí slevy na Lego, jedenáctiprocentní slevy na školní aktovky, více než třicetiprocentní slevu na pískoviště, a dokonce téměř šedesátiprocentní slevu na vahadlovou houpačku.

Vybírejte podle obchodů

Máte oblíbený e-shop, na kterém rádi nakupujete? I na něm možná budete moci nakoupit za mnohem příznivějších podmínek, než na jaké jste zvyklí. Slevové kupóny serveru kuponovnik.cz poskytla více než tisícovka e-shopů. Včetně těch velmi renomovaných, jako jsou Alza.cz, Notino, Sephora, Luxor, Asko, About You, Baumax, Bibloo a spousta dalších.

Značkové oblečení i zahradní nábytek

Prostřednictvím slevových kupónů a kódů ze serveru kuponovnik.cz výhodně nakoupíte značkové sportovní zboží (Adidas, Nike, New Balance, Reebok) i elektroniku. Cestovní zájezdy, pojištění i nábytek. Klasický, zahradní i designový. Knihy i volně prodejná léčiva. A dokonce i taxi služby a stavební materiály. Ty v poslední době zdražily i o více než sto procent, takže každá sleva přijde k dobru.

Jak slevu uplatnit?

Samotné uplatnění slevy je velmi jednoduché. Poté, co si svůj slevový kupóny vyberete, kliknete na ikonku „využít slevu“ nebo „použít slevový kód“. V tom okamžiku si jej zkopírujete a uložíte do paměti svého počítače. A při platbě v internetovém obchodě jej vložíte do kolonky s označením slevový kupón“ či „promo kód“. Od výsledné ceny bude automaticky sleva odečtena a vy za zboží zaplatíte méně. Je to snadné, že?

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Šetřete na správných místech! Se slevovými kupóny a kódy!