Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Sandály pro chlapce, které jsou nejen hezké, ale i pohodlné

Pokud chcete vašemu dítěti koupit kvalitní a zároveň módní sandály, musíte se řídit několika důležitými kritérii. Že nevíte, o která kritéria se jedná? Nevadí, my vám to na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi.

Podle jakých kritérií bychom měli vybírat kvalitní a stylové chlapecké sandály?

Kvalitní chlapecké sandále musí splňovat několik důležitých parametrů. Sandály pro kluky by měly mít vždy vždy dobře odpruženou podrážku, která bude vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Sandály pro chlapce by měly být vyrobené také z kvalitních a z odolných materiálů. Na trhu najdeme kousky ze syntetických i z přírodních tkanin. V posledních letech však vítězí na plné čáře kousky z přírodní kůže. A není se vůbec čemu divit. Sandály z pravé kůže jsou nejen vysoce módní a odolné, ale také pohodlné. Jako bonus jsou pak kožené sandály pro chlapce i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života v dnešních dnech preferují ty největší módní světové značky. Chlapci a jejich rodiče tak mají z čeho vybírat. Kožené kousky sandálů mají ještě jednu nespornou výhodu. Tyto kousky totiž po krátkém čase nošení dokonale okopírují specifický tvar klenby dítěte. Přírodní kůže má totiž tendenci k rozpínání. U kožených sandálů tak máte jistotu, že budou vašim ratolestem sedět jako ulité. Sandály pro chlapce z přírodních i ze syntetických materiálů jsou vám k dispozici i u prodejce CCC. Tady si vybere chlapecké sandály i ten nejnáročnější malý zákazník.

Dětské sandály

Jaké barvy, vzory a motivy chlapeckých sandálů budou letos in?

Aby byly vaše děti in, bude dobré, když jim obstaráte chlapecké sandály v módních barvách pro danou sezónu. V té letošní budou in přírodní a pastelové tóny barev. Tmavě modré, pistáciové i oříškové sandály pro chlapce tak budou dobrou volbou. Vyhýbat se však vaše děti nemusí ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Chlapci černé a bílé sandály jednoduše sladí i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. Když už je řeč o vzorech a o motivech, budou pro letošek v módě ty zvířecí a květinové. Sandály ve zmíněných barvách můžete nakupovat také v kamenných prodejnách CCC. Vybírat si tu můžete také chlapecké sandály s potiskem. Vždy tak bude záležet jen na vás a na vkusu vašeho dítěte. I menší děti mají mnohdy představu o tom, jak by měly jejich vysněné boty vypadat. Určitě je tak přiberte k výběru sandálů také.

Dětské sandály

K jakým oděvům mohou chlapci kombinovat módní sandály?

Chlapecké sandály se hodí k celé řadě módních oděvů. Kluci mohou k sandálům nosit módní šortky s vysokým pasem. Také mohou vsadit na legíny nebo na cargo kalhoty s praktickými kapsami. Chlapecké sandály pak mohou kluci kombinovat i s teplákovou soupravou nebo s džíny. In budou zejména kousky s vysokým pasem a s tzv. roztrhanými koleny. I chlapci mohou nosit outfit ve stylu tzv. nedbalé elegance. Zmíněné módní doplňky i sandály pro chlapce mohou rodiče a jejich děti sehnat také na přehledném e-shopu CCC. Zde je nakoupíte z pohodlí vašeho domova během pár minut.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sandály pro chlapce, které jsou nejen hezké, ale i pohodlné