Menu
MotherClub.cz
Peníze na mateřské

Rychlá půjčka: Kdy je výhodné o ni žádat?

Rychlé půjčky vám zajistí menší či větší obnos peněz během chvíle. Sumu, která se vám bleskově objeví na bankovním účtu, můžete využít k zaplacení nájmu, opravy automobilu i nečekaných výdajů. V jakých případech se vám rychlá půjčka skutečně vyplatí?

Do půjčky neskákejte bez rozmyslu

Rychlá půjčka vás může v mnohých případech zachránit. Přesto je důležité se nejprve zamyslet a na svou situaci se podívat zcela nezaujatě. Budete schopni půjčku za daných podmínek splatit? Neberete si půjčku jen proto, abyste splatili jiný dluh? Pokud si chcete půjčit od poskytovatele, který má dobré reference a navíc máte jistotu, že do několika dnů svůj závazek bez problémů splatíte, neměli byste se ničeho obávat.

Kdy půjčka není vhodným řešením?

 • Chcete půjčkou splatit jiné dluhy.
 • Rádi byste si dopřáli dovolenou, na kterou v současné chvíli nemáte peníze.
 • Toužíte po věcech, které sice nepotřebujete, ale s rychlou půjčkou byste si je mohli dovolit.

Kdy se vám rychlá půjčka vyplatí?

 • Máte nečekané výdaje, u kterých hrozí vysoké úroky v případě, že je včas nezaplatíte.
 • Se záměrem vzít si půjčku se svěříte svému partnerovi nebo jinému blízkému člověku.
 • Musíte co nejdříve zaplatit nedoplatek plynu či elektřiny a nemáte žádnou finanční rezervu.
 • Máte stálé zaměstnání a stabilní příjem.
 • Datum splacení půjčky si zapíšete do diáře a nezapomenete na něj.

Nebankovní instituce požadují včasné splacení půjčky

Potřebujete co nejdříve určitý obnos peněz a nemáte čas na obíhání bankovních institucí se svou žádostí? Rychlou půjčku si můžete sjednat online a bez zbytečného čekání ve frontách na přepážku. Nebankovní společnosti vám poskytnou potřebné peníze v rekordním čase. I přesto si ale potřebují ověřit vaši bonitu, aby měly jistotu, že dluh řádně splatíte. K tomu jim stačí výpis z bankovního účtu a kopie občanského průkazu. Pokud vás vyhodnotí jako klienta, který je schopný svou půjčku splatit, během pár minut budete mít peníze na účtu.

Chtějte výhodnou rychlou půjčku

Při výběru instituce, u které o půjčku zažádáte, se vyplatí obezřetnost. I když peníze potřebujete co nejrychleji, nejprve si o vybraných institucích zjistěte co nejvíce informací. Zajímat by vás měl především úrok, délka splácení a kroky, které budou podniknuté v případě, že nebudete schopni dluh splatit.

Výhody rychlé půjčky od CoolCredit

 1. Nemusíte ručit nemovitostí.
 2. Úroková sazba se po dobu splácení nemění.
 3. Rychlé půjčky zde neskrývají žádné poplatky navíc.
 4. Předem se dozvíte, jak bude proces půjčky probíhat.
 5. V případě mikroúvěru si můžete prodloužit splátkový kalendář až o měsíc.

Rychlá půjčka u CoolCreditu

CoolCredit vám půjčí až 20 000 Kč a vaši žádost o půjčku vyřídí během několika málo minut. Veškeré kroky přitom probíhají online. Stačí si zvolit částku, kterou požadujete, určit si délku splácení a vyplnit krátký kontaktní formulář, ve kterém uvedete své osobní údaje. Přiložíte výpis z bankovního účtu, kopii občanského průkazu, podepíšete smlouvu a do 5 minut vám přijde vyhodnocení vaší žádosti. Peníze můžete mít u sebe už za 10 minut.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Rychlá půjčka: Kdy je výhodné o ni žádat?