Menu
MotherClub.cz
Vývoj dítěte

Rostoucí židle jako dárek: Nenechávejte nákup na poslední chvíli

Komerční sdělení

Komerční sdělení

15. 11. 2020

Rostoucí židle přináší dětem spoustu zdravotních benefitů i dalších výhod. Pokud přemýšlíte, že rostoucí židli pořídíte i svému potomkovi, na nic nečekejte a objednejte ji raději s předstihem.

Pro koho jsou rostoucí židle vhodné?

  • Několikaměsíční batolata
  • Předškoláky
  • Školáky i studenty

6 důvodů, proč je rostoucí židle ideální jako vánoční dárek

1. Využije ji batole i teenager

Rostoucí dřevěná jídelní židle je určená těm nejmenším dětem, které chtějí sedět s vámi u jednoho stolu. Předškoláci a školáci využijí dětské rostoucí židle, na kterých mohou kreslit, dělat úkoly, nebo se věnovat jiným manuálním činnostem.

2. Záda vašeho dítěte se mohou dobře vyvíjet

Především v období, kdy se děti učí doma a u psacího stolu tráví spoustu času, potřebují kvalitní židli. Správné sezení jim zajistí oporu zad a umožní jim zvládnout celodenní učení. Rostoucí židle pro školáky a studenty mají ideální ergonomii a díky rostoucí funkci jim vydrží po celou dobu studia na základní škole. Často se školákem vydrží i období střední školy.

Dřevěné rostoucí židle pohodlně přisunete k jídelnímu stolu a zajistíte dítěti možnost zůstat v kontaktu s ostatními členy rodiny i v době oběda. Nohy židle jsou pevně podepřené a hloubka sedáku přesně odpovídá velikosti dítěte. Proto židlička garantuje zdravé sezení už od 9 měsíců věku dítěte. Pro zajištění ještě většího bezpečí můžete k židli pořídit i další doplňky.

3. Jistotou je pevnost a stabilita

Židle pro předškoláky i školáky jsou pevné, odolné a stabilní. Protože největší zátěži musí odolávat dětské jídelní židličky, používá se k jejich výrobě bukové dřevo, které zajišťuje potřebnou tvrdost, stabilitu a dlouhou životnost i při nešetrném zacházení.

4. Podpoříte českou značku

Rostoucí židle pro předškoláky i školáky jsou z dílny českých výrobců, kteří svou práci dělají s láskou. Jejich posláním je vyrábět nábytek, který dětem vydrží po dlouhé roky a rodině ušetří peníze, které by jinak museli dávat za pravidelné obměny židle i psacího stolu.

5. Záruka na všechny židle

S nákupem rostoucí židle získáváte automaticky záruku až 5 let, která ručí za její kvalitu a odolnost.

6. Máte k dispozici široký výběr barev

Ať už máte doma chlapečka, nebo holčičku, z široké nabídky rostoucích židlí jistě vyberete tu pravou. K dispozici je mnoho barevných variant. Záleží na vás, zda zvolíte jednobarevnou či vícebarevnou židli, případně uděláte svému dítěti radost židlí s veselým motivem a hravým designem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rostoucí židle jako dárek: Nenechávejte nákup na poslední chvíli