Menu
MotherClub.cz
Peníze na mateřské

Přivítejte jaro v novém stylu

Jaro už je tady, tak ho přivítejte v novém a líbivém oblečení. Jak by měl takový jarní outfit vypadat a jaké jsou trendy pro jaro 2022? A kde si tento outfit pořídit, aby byl příjemný a lehký jako jarní vánek a přitom moc neodlehčil vaší peněžence, si povíme v tomto článku. Osvěžení šatníku vám zvedne náladu a skvěle doplní loňské kousky.

Je to o vás (About You)

Váš šatník je výpovědí o vás a vašem životním stylu. Vyjádření prostřednictvím módy je úžasný a rozmanitý způsob komunikace se světem. Váš styl a příjemný pocit, to je to, oč tu běží. Takovou módu nabízí e-shop About You. Název jasně vyjadřuje hlavní koncept tohoto e-shopu: „… o co nám jde: O Tebe. V centru pozornosti jsi Ty. Chceme, aby ses cítil/a dobře díky stylu, který se k Tobě přesně hodí.“ Na e-shopu About You si nejde nevybrat. Jarními trendy pro letošek jsou volná saka, vesty, kalhoty se širšími nohavicemi, krátké topy a sukně, overaly a zdobení třásněmi. To vše a mnohem více najdete na About You. Co se týká barev, na vlně módy jsou veselé barvy i pastelové odstíny, hitem je odstín modrofialové tzv. Very Peri. A abyste si mohli vybrat opravdu vše, co se vám líbí a nakoupili jste výhodně, nezapomeňte použít About You slevový kód.

Jaro – čas lásky a krásy

Mottem značky Zalando je: „Láska nikdy nevyjde z módy“. A roční období, které je spojováno s láskou a vším krásným, je právě jaro. Zalando oslavuje jaro a lásku tím, že svým zákazníkům nabízí nové jarní kolekce za výhodné ceny. Jednou ze slev, která rozhodně stojí za zmínku je například slevový kód Zalando. A po čem se teď na jaře na Zalando podívat? Zaostřete například na jarní hippie modely, bokové kalhoty nebo motorkářské bundičky. Na Zalando a About You samozřejmě pořídíte i nezbytné doplňky a obuv.

Hýčkejte se

K novému šatníku patří i svěží účes. Pokud se zrovna nechystáte na změnu účesu, k drobné změně a upravenému vzhledu stačí použít například keratinový kartáč, žehličku nebo kulmu na vlasy. S jarem také souvisí odhalenější pokožka a její hladkost vykouzlíte například použitím depilátoru nebo epilátoru. Velký výběr spotřebičů určených pro péči o tělo najdete na Datart.cz a pro ještě výhodnější cenu uplatněte Datart slevový kód.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přivítejte jaro v novém stylu