Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Ploché nebo podpatky? Které boty budou hitem následujících měsíců?

Boty podzim-zima 2022/2023 je téma, které stojí za to prozkoumat, než začnete doplňovat šatník na letošní sezónu. Které boty budou hitem následujících měsíců?

Perfektní obuv na následující měsíce

Perfektní boty pro následující měsíce najdete nejen v kolekcích módních domů. Modely prezentované na přehlídkových molech jsou výchozím bodem pro další oděvní značky, které se musí do značné míry podřídit vizi špičkových návrhářů. Díky tomu jsme schopni nakoupit módní boty na danou sezónu nejen v luxusních buticích za astronomické částky, ale i za mnohem přívětivější ceny. Dnes vám představujeme seznam nejmódnějších modelů bot pro podzim-zimu 2022/2023. Právě ty se nejčastěji objevovaly v kolekcích prezentovaných na týdnech módy.

Kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena jsou jedním z těch párů obuvi, které mají v kolekcích podzim-zima své pevné místo, takže se téměř pokaždé vrací. Ani letos to nemůže být jinak. Na seznamu nejmódnějších bot pro následující sezónu jsou tyto boty https://answear.cz/k/ona/boty jistou věcí. Módní návrháři nám navíc v této oblasti dali plnou svobodu prakticky ve všech aspektech. Vybrat si můžete nejen černé, ale i barevné modely. Kromě toho je tu také otázka podpatků. Módní boty nad kolena s plochou podrážkou jsou inspirovány módními moly Elie Saab a Max Mara. Další módní domy zvolily naopak kozačky nad kolena s různými výškami podpatků. Výběr je jen na vás.

Těžké boty

Těžké boty, na které bylo v posledních sezónách čas si zvyknout. Modelky vytržené z rockových a punkových stylizací začaly vytvářet slastné kontrasty se vzdušnými šaty, elegantními obleky a dalším oblečením, ke kterému bychom je zpočátku nespárovali. Nyní se tento pozoruhodně dobře přijatý trend vyvinul. Boty podzim-zima 2022/2023 jsou tedy prostorem i pro těžké boty. Jaké modely máme konkrétně na mysli? Nejlépe černé, se silnou podrážkou a také s kovovými přezkami, kováním a dalšími doplňky.

Sneakersy

Sportovní obuv nás provází stále častěji celou podzimní a zimní sezónou. Naše klima a teplé zimy znamenají, že boty do sněhu často nepotřebujeme, i když počasí se samozřejmě mění a musíte se připravit na různé scénáře. Z tohoto důvodu si můžete pořídit nový pár sportovních bot nejen na podzim. Módní tenisky podzim-zima se staly hitem především díky spojení sil módního domu Gucci a značky Adidas. Jejich společná verze tenisek se okamžitě stala hitem. Jakmile napadne sníh, stačí vyměnit sneakersy za sněhule https://answear.cz/k/ona/boty/snehule.

Trendy obuv

Oxfordky a lodičky se ostrou špičkou

Oxfordky pro podzim-zimu 2022/2023 jsou dokonalou volbou. Charakteristické boty s prošíváním, které jsou často zdobené jemnými dírkami, jsou hitem perfektním k nošení nejen k plisované sukni https://motherclub.cz/moda-pro-maminky-podivejte-se-co-se-nosi-letos-v-lete/. Váš vlastní styl a vize jsou klíčové.

V poslední době není v módních kolekcích nouze o nostalgii. Designéři neustále navrhují trendy z 90. let a začátku roku 2000 o kterých jsme si ani neuvědomili, že už nám unikly. Boty s ostrou špičkou jsou jedním z nich. Před lety se nosily na různé způsoby. Ke zvonům nebo kalhotám se širokými nohavicemi tak, aby vyčnívaly jen úzké a dlouhé špičky, nebo na minisukni, aby je plně prezentovaly.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ploché nebo podpatky? Které boty budou hitem následujících měsíců?