×
MotherClub.cz

Perfektní dárek pro dítě? Poradíme

Svítící boty

Blíží se narozeniny či svátek vaší ratolesti a vy stále ještě nevíte, čím dítě nadchnout? Máme pro vás řešení! Jsou jím svítící boty. Výhodou je, že jsou praktické i zábavné zároveň. A děti je zkrátka milují!

Svítící boty – módní trend pro vaše dítě

Svítící boty nejsou jen obyčejným módním doplňkem. Plní totiž hned několik funkcí zároveň. Svítící diody zajišťují dítěti dobrou viditelnost ve tmě. Dětské boty tak mohou s přehledem posloužit také jako odrazky. Svítící boty jsou navíc vyráběny v mnoha různých provedeních. Zeptáte-li se rodičů, jakou dětskou svítící obuv preferují, většinou odpoví, že dávají přednost té sportovní. Sportovní obuv totiž zaručuje odolnost a často i nepromokavost. Dále výborně tlumí nárazy při kontaktu chodidla se zemí a je tak vhodná na každou sportovní aktivitu i procházku po přírodě. Širokou nabídku sportovní svítící obuvi můžeme sehnat i na webových stránkách prodejce CCC. Vybírat můžete z textilní i kožené varianty, uzavřeného i otevřeného typu dětské sportovní obuvi. K dispozici je spousta oblíbených dětských motivů, které ocení dívky i chlapci. Sportovní kožené typy zaručí, že zůstane vaše dítě v suchu a teple, a to i za nepříznivého počasí. Otevřený typ obuvi oceníte v parných dnech. Děti je mohou obout na kratší procházku či k vodě. Pro náročnější túry doporučujeme sandály s krytou špičkou. Sportovní boty s diodami fungují na bázi dobíjení baterie, která je zabudována na podrážce obuvi. Dobíjení probíhá zpravidla pomocí USB kabelu a boty se aktivují díky chůzi. Svítící diody můžeme sehnat v různém barevném podsvícení.

Typy svítící obuvi – jaké jsou k sehnání?

K sehnání je mnoho druhů svítící obuvi. Nakoukněte např. do obchodů CCC, kde můžete vybírat mezi uzavřeným i otevřeným typem sportovní obuvi. Boty s trendy obrázky jsou tak nejen pěkné na pohled, ale také vysoce funkční. V chladnějších dnech můžete pro dítě zvolit uzavřený, nepromokavý typ svítící obuvi. Nezapomeňte si k němu přikoupit kvalitní impregnaci. Ta botě zajistí delší životnost a vy budete mít jistotu, že vaše dítko nezaskočí ani dešťová přeháňka. Samozřejmostí by měl být také bezbarvý krém, který bota ocení v případě poškrábání či zašpinění nečistotami. Alternativou krému může být také čisticí pěna. V teplejších dnech můžete své ratolesti nabídnout např. vzdušné sandály. Svítící boty lze sehnat i v textilní variantě. Výhodou je, že jsou lehčí, většinou i levnější a lépe v nich cirkuluje vzduch. Kožená varianta je zase odolnější, hodí se tak zejména do těžšího terénu.

Kvalitní zpracování a materiál v nejvyšší kvalitě

Je naprosto nezbytné, aby byly svítící boty vyrobeny z kvalitních materiálů. Jedině tak zaručíme bezpečnost pro naše dítě. Na maminkovských fórech se rodiče často ptají, zda jsou boty bezpečné. Odpověď zní ano, musíte však vybírat obuv od známých a ověřených značek. Sázkou na jistotu je tak obchod CCC, který může nabídnout široký sortiment kvalitní obuvi s diodami. Svítící diody jsou kryté nepromokavou vrstvou, nemusíte se tak obávat, že by dítěti hrozilo nebezpečí při kontaktu s vodou. Při výběru sportovní obuvi, ať už s diodami či bez, musíme dbát především na to, jak je bota ušitá. Švy by měly být dokonale zarovnané, podrážka by neměla být tenká jak papír.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?

Nejvíce vás zajímá:

Početí miminka:

Děti:

Zdraví:

Vaření pro děti:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*