Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Perfektní dárek pro dítě? Poradíme

Blíží se narozeniny či svátek vaší ratolesti a vy stále ještě nevíte, čím dítě nadchnout? Máme pro vás řešení! Jsou jím svítící boty. Výhodou je, že jsou praktické i zábavné zároveň. A děti je zkrátka milují!

Svítící boty – módní trend pro vaše dítě

Svítící boty nejsou jen obyčejným módním doplňkem. Plní totiž hned několik funkcí zároveň. Svítící diody zajišťují dítěti dobrou viditelnost ve tmě. Dětské boty tak mohou s přehledem posloužit také jako odrazky. Svítící boty jsou navíc vyráběny v mnoha různých provedeních. Zeptáte-li se rodičů, jakou dětskou svítící obuv preferují, většinou odpoví, že dávají přednost té sportovní. Sportovní obuv totiž zaručuje odolnost a často i nepromokavost. Dále výborně tlumí nárazy při kontaktu chodidla se zemí a je tak vhodná na každou sportovní aktivitu i procházku po přírodě. Širokou nabídku sportovní svítící obuvi můžeme sehnat i na webových stránkách prodejce CCC. Vybírat můžete z textilní i kožené varianty, uzavřeného i otevřeného typu dětské sportovní obuvi. K dispozici je spousta oblíbených dětských motivů, které ocení dívky i chlapci. Sportovní kožené typy zaručí, že zůstane vaše dítě v suchu a teple, a to i za nepříznivého počasí. Otevřený typ obuvi oceníte v parných dnech. Děti je mohou obout na kratší procházku či k vodě. Pro náročnější túry doporučujeme sandály s krytou špičkou. Sportovní boty s diodami fungují na bázi dobíjení baterie, která je zabudována na podrážce obuvi. Dobíjení probíhá zpravidla pomocí USB kabelu a boty se aktivují díky chůzi. Svítící diody můžeme sehnat v různém barevném podsvícení.

Typy svítící obuvi – jaké jsou k sehnání?

K sehnání je mnoho druhů svítící obuvi. Nakoukněte např. do obchodů CCC, kde můžete vybírat mezi uzavřeným i otevřeným typem sportovní obuvi. Boty s trendy obrázky jsou tak nejen pěkné na pohled, ale také vysoce funkční. V chladnějších dnech můžete pro dítě zvolit uzavřený, nepromokavý typ svítící obuvi. Nezapomeňte si k němu přikoupit kvalitní impregnaci. Ta botě zajistí delší životnost a vy budete mít jistotu, že vaše dítko nezaskočí ani dešťová přeháňka. Samozřejmostí by měl být také bezbarvý krém, který bota ocení v případě poškrábání či zašpinění nečistotami. Alternativou krému může být také čisticí pěna. V teplejších dnech můžete své ratolesti nabídnout např. vzdušné sandály. Svítící boty lze sehnat i v textilní variantě. Výhodou je, že jsou lehčí, většinou i levnější a lépe v nich cirkuluje vzduch. Kožená varianta je zase odolnější, hodí se tak zejména do těžšího terénu.

Kvalitní zpracování a materiál v nejvyšší kvalitě

Je naprosto nezbytné, aby byly svítící boty vyrobeny z kvalitních materiálů. Jedině tak zaručíme bezpečnost pro naše dítě. Na maminkovských fórech se rodiče často ptají, zda jsou boty bezpečné. Odpověď zní ano, musíte však vybírat obuv od známých a ověřených značek. Sázkou na jistotu je tak obchod CCC, který může nabídnout široký sortiment kvalitní obuvi s diodami. Svítící diody jsou kryté nepromokavou vrstvou, nemusíte se tak obávat, že by dítěti hrozilo nebezpečí při kontaktu s vodou. Při výběru sportovní obuvi, ať už s diodami či bez, musíme dbát především na to, jak je bota ušitá. Švy by měly být dokonale zarovnané, podrážka by neměla být tenká jak papír.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Perfektní dárek pro dítě? Poradíme