Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Ozdobte se stříbrem a buďte in

Šperky jsou již dlouho považovány za symbol krásy a elegance. A mezi mnoha drahými kovy, které se používají k výrobě šperků, stříbro si vydobývá své místo. Stříbro je kov, který je cenově dostupný a zároveň elegantní. Stříbrné šperky jsou skvělým doplňkem pro ženy všech věkových kategorií a dokáží dodat každému outfitu záři a styl.

Univerzálnost – zkrátka pro každé použití

Stříbrné šperky mají jednu z největších výhod – jejich univerzálnost. Stříbro je jemný kov, který se hodí ke každé barvě pleti a skvěle doplňuje jakoukoli oblečení. Bez ohledu na to, zda nosíte formální oblečení, nebo jste v parku na pikniku, stříbrné šperky se vždy hodí. Zároveň existuje široká škála designů stříbrných šperků, od jednoduchých a minimalistických až po výrazné a zdobené, např. na klapku, šroubovací, náušnice kruhy, s kamínkem apod. Můžete si vybrat šperky, které vyjadřují váš osobní styl.

Elegance a jemnost

Stříbro je známé svou elegantní a jemností. Stříbrné šperky přitahují pozornost, aniž by byly příliš výrazné. Jsou jednoduché, ale přitom dostatečně výrazné, aby vás odlišili od davu. Když nosíte stříbrné šperky, okamžitě získáte šmrnc a sofistikovanost. Stříbrné šperky jsou velmi všestranné a dají se kombinovat s různými druhy oblečení. Můžete je nosit jak k formálním, tak neformálním příležitostem. Jemné náušnice nebo náramek mohou být skvělými doplňky pro denní nošení, zatímco výraznější náhrdelník nebo prsten mohou zvýraznit váš večerní outfit.

Snadná údržba

Stříbro je poměrně snadné na údržbu a čištění. Existuje několik jednoduchých způsobů, jak zachovat lesk a krásu stříbrných šperků. Můžete je otřít měkkým hadříkem, použít speciální čisticí prostředky pro stříbro nebo si vyrobit domácí čistící roztok. Pravidelná péče o vaše stříbrné šperky zajistí, že budou vypadat vždy jako nové.

Hot trend

Co je teď in? Kombinovat různé druhy šperků, bílé zlato, stříbro, růžové zlato, ocel apod. Jak ale docílit toho, aby to nebylo přeplácané? Vrstvení šperků je skvělý způsob, jak kombinovat zlaté a stříbrné kovy. Například můžete nosit krátký zlatý náhrdelník společně se stříbrným delším náhrdelníkem. Tímto způsobem vytvoříte zajímavou vizuální vrstvu a přidáte hloubku do svého vzhledu.

Dalším způsobem, jak kombinovat zlaté a stříbrné šperky, je hrát si s velikostí a tloušťkou. Například, pokud máte na sobě výrazný a tlustý zlatý náhrdelník, zkuste k němu přidat jemnější a tenčí stříbrné náramky nebo jemné náušnice. Kontrast mezi velkými a malými šperky může vytvořit zajímavý harmonický efekt.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ozdobte se stříbrem a buďte in