Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Otec si na obličej nasadil fotku manželky, aby své dítě přiměl pít z lahve

Přesvědčit kojence, aby se nechal nakrmit z lahve, není vždy snadný úkol. Své o tom ví Irvin Mavromara, otec jedenáctiměsíční Celine. Svou dceru, která zpočátku nechtěla z lahve pít, se mu však povedlo obelstít jednoduchým trikem. Vtipnou zprávu zveřejnil britský deník Daily Mirror na svém webu.

Máma, nebo táta?

Čtyřiadvacetiletý Mavromara si na obličej jednoduše přiložil vytištěnou fotografii své manželky a láhev s mlékem prostrčil otvorem, který si vystřihl v tričku v oblasti hrudníku. Díky tomu se mu podařilo malou Celine přesvědčit, že ji krmí její matka Rania. Video zveřejněné na webu Daily Mirror ukazuje, že trik zafungoval skvěle.

Rania, která byla doposud jediným člověkem, od něhož se Celine nechala nakrmit, se k situaci vyjádřila následovně: „Skutečnost, že mě nahradí moje fotka, mě potěšila a zároveň rozesmutnila. Ale aspoň jsem měla chvíli času na domácí práce.“

Celine prý v současnosti trpí separační úzkostí a uklidní se jen tehdy, když ji matka drží v náručí a krmí. Rania tedy díky jednoduchému triku s fotografií získala alespoň chvilku pro sebe.

Podobným způsobem na svého potomka vyzrál novopečený otec z Číny, který se nechtěl vzdát hraní her na mobilním telefonu. Oblékl se do pyžama své ženy a na obličej si přilepil její fotografii, čímž dítě přesvědčil o tom, že vedle něj leží jeho matka. O kreativním nápadu, jak skloubit zábavu a péči o dítě, informoval deník Daily Mail na svých webových stránkách.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Otec si na obličej nasadil fotku manželky, aby své dítě přiměl pít z lahve