Menu
MotherClub.cz
Péče o miminko

Oblečení, které poroste s vaším dítětem. Je praktické a ušetříte!

Redakce

Redakce

8. 3. 2018

Takhle to dopadne, když letecký inženýr začne intervenovat do módy…

Na tom, že děti velice rychle rostou se shodnou asi všichni rodiče. Kolikrát máte pocit, že ani nemrknete a vaše malé miminko, které jste si přinesli z porodnice, najednou běhá po domě jako neřízená střela.

Nehledě na sentimentální stránku věci, rychlý růst ratolestí představuje také velký nápor na peněženku rodičů, protože se zdá, že potřebují nové a nové oblečení téměř každý měsíc. Zejména v podmínkách, kde jsou velké teplotní rozdíly mezi zimou a létem, vynakládají rodiče na oblečení dětí ročně až desetitisíce. A to ani nemusejí kupovat oblečení značkové.

Oblečení, které poroste s vaším dítětem? Letecký inženýr Ryan Mario Yasin problém s oblečením vyřešil originálním způsobem. Navrhnul speciální kolekci dětského rostoucího oblečení, které nazval Petit Pli, která umožní oblečení růst společně s vaším dítětem. Oblečení tak dokáže pokrýt až šest dětských konfekčních velikostí. Je navrženo pro děti od 6 do 36 měsíců.

Oblečení, které poroste s vaším dítětem

Speciální sklady umožní maximální pružnost oblečení

Yasina napadlo vytvořit materiál, který má sofistikovaně řešené sklady. Ty umožňují neskutečnou pružnost látky. Yasin skloubil znalosti vlastností materiálů, které nabyl během své praxe leteckého konstruktéra společně se origami, kterému se věnoval ve svém volném čase. To společně aplikoval na design materiálu. Jeho cílem bylo především eliminovat plýtvání v módním průmyslu. Yasin nyní pracuje na dalších velikostech a možnostech využití svého patentovaného vodě odolného materiálu, aby pokryl širokou poptávku.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Oblečení, které poroste s vaším dítětem. Je praktické a ušetříte!