Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Nápady na vtipné dárky, které vám nikdo neřekne a kterými překvapíte maminku

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 10. 2022

Vybrat vhodný dárek pro maminku nemusí být nic jednoduché. Mělo by se totiž jednat o minimálně něco tak výjimečného, jako je výjimečná ona sama. Pokud si tedy i vy lámete hlavu nad tím, čím svoji maminku potěšit, připravili jsme si pro vás hned několik tipů na originální a vtipné dárky, které jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Vánoce, narozeniny, svátek, Den matek nebo třeba jen tak. Ať už sháníte dárek pro jakoukoliv příležitost, vždy byste měli pořídit něco speciálního, co za vás prozradí, jak moc vám na mamince záleží a co pro vás znamená. Inspirovat se jedinečnými dárky pro maminky můžete například zde: https://trickovy.cz/164-originalni-darek-pro-maminku.

Jak vybrat dárek pro maminku?

Maminku máme jen jednu. Je proto dobré na dárku pro ni nešetřit a jeho výběru věnovat dostatek času. Stejně tak, jako ho ona věnovala celý život nám. Při výběru dárku je dobré se zamyslet nad tím, pro jakou příležitost ho sháníme a co má naše maminka nejraději. Dárek k padesátým narozeninám by měl samozřejmě vypadat trochu jinak než například dárek jen tak pro radost nebo svátku. Vždy by se ale mělo jednat o něco skutečně mimořádného. Pokud si při výběru nejste jisti, nebojte se poradit s tatínkem, sourozenci či maminčinými kamarádkami, zda se jim náhodou nesvěřila, co by jí potěšilo a o čem tajně sní. Stejně tak se jí snažte v průběhu roku dobře naslouchat, když říká, co by si jednou ráda pořídila. Následně jí to můžete koupit jako překvapení.

Proč vsadit na vtipný dárek?

Květin, bonboniér, parfémů, šperků, kosmetiky a lístků do divadla již v životě dostala každá žena spousty. Zkuste proto pro tentokrát vsadit na něco trochu více jedinečného. Například web trickovy.cz přináší svým zákazníkům originální dárky pro celou rodinu, ze kterých si jistě vyberou i ti nejnáročnější. Jestliže i vám tedy již dochází nápady na dárky, tady inspiraci zaručeně najdete.

Konkrétně zde pak můžete pořídit například trička, polštářky a hrnečky s vtipnými popisy, které rozesmějí každou milující maminku. Stejně tak ji můžete potěšit i praktickou plátěnou taškou nebo zástěrou na vaření. Velmi oblíbené jsou v poslední době také dárkové komplety, tedy například sady triček pro matky a dcery nebo rovnou pro celé rodiny. Takovým dárkem dáte jasně najevo, že je pro vás vaše rodina tím nejcennějším a že jste pyšní na to, že ji máte.

Vtipné dárky

Originální dárky pro nastávající maminky

Na e-shopu trickovy.cz samozřejmě myslí i na nastávající maminky. Pro ty si rovněž připravili celou řadu dárků, jako jsou například hrnky a polštáře s tematickým popisem. Pokud tedy i vám vaše kamarádka, kolegyně, švagrová či sestra právě oznámila, že čeká děťátko, není nic snazšího, než jí udělat radost vtipným dárkem, jenž se pro ni zároveň stane krásnou památkou na toto nezapomenutelné období. Zároveň jí tak dáte hezky najevo, že jste tu vždy pro ni a že má ve vás oporu.

Opomenout rozhodně nesmíme ani novopečené maminky. Zřejmě každá žena, která je již maminkou, totiž moc dobře ví, jak jí podpora blízké osoby těsně po porodu dokázala zvednout náladu a povzbudit. Neváhejte proto a vyrazte s květinou, něčím na chuť a malým dárečkem pro radost za vaší blízkou novopečenou maminkou i vy. Rovnou s sebou můžete přibalit i dárek pro novopečeného tatínka a miminko. Roztomilými dupačkami a tričkem s nápisem Nejlepší táta nebo Táta se zlatým srdcem určitě nemůžete nic pokazit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nápady na vtipné dárky, které vám nikdo neřekne a kterými překvapíte maminku