Menu
MotherClub.cz
Dětské hry

Nadčasová Barbie v mnoha stylech a podobách

Barbie má dnes již dlouhou historii a poprvé se objevila v roce 1959 – od té doby si s barbie panenkami hrají generace dětí a stala se ikonou. Dnes je možné najít výběr barbie panenek pro děti v různých věkových kategoriích, nabídkou doplňků, ale také mnoha stylů, které dnes tyto panenky mají. Zároveň je možné najít takovou, která vyhovuje dětem – od blondýnek po brunetky, přes Kena až po Barbie s různými odstíny pleti.

Nejen klasická Barbie

Barbie dříve představovala jeden model panenky s blond vlasy, ačkoliv je tento model možné zakoupit také dnes, výběr se výrazně rozšířil. Dnes má barbie podoby panenek s různým odstínem nejen pleti, ale také vlasů – spokojené tak bude každé dítě. Výběr je inspirován mnoha aspekty populární kultury a nabídky panenek tak obsahuje například malé mořské víly, surfařky, barbie v plesových šatech nebo jako rockové hvězdy.

Také slavný Jen mám mnoho kategorií, jako je například princ, tradiční zobrazení Kena nebo jeho více “taťkovský” vzhled, kdy je možné Kena vzít na piknik, svatbu nebo na pláž. Zároveň je možné najít barbie také na vozíčku, reprezentován je dnes opravdu každý a každé dítě si vybere to své.

Svět panenek rozšířený o nabídku doplňků

Kromě samotných panenek dnes existuje nabídka stovek různých doplňků, kterými je možné vytvořit celý unikátní svět pro barbie panenky, ať už inspirovaný skutečným světem nebo tím příběhovým, jako jsou například doplňky ze světa princů a princezen, Harry Pottera, filmu Barbie nebo pobřežní hlídkou.

Oblečení a kostýmy

Kolekci je možné doplnit o nejrůznější oblečení a tím dát své panence úplně nový vzhled. Nabídka zahrnuje tradiční růžový vzhled, tolik typický pro klasickou barbie, ale také další kousky oblečení, které jsou jak retro z posledních desetiletí, tak nejmodernější módou současnosti. Panenky je možné obléct do plesových šatů, rockového outfitu, vybavit je na pláž k moři nebo do práce, ale také využívat široké nabídky pro barbie princezny.

Kostýmy jsou dalším způsobem, jak barbie dát nový vzhled – zejména oblíbení jsou zvířecí maskoti nebo kostýmy ze světa Harry Pottera – je například možné z barbie udělat studentku čar a kouzel v Bradavicích. Z Barbie je možné udělat doktorku, záchranářku, princeznu, sportovkyni, baletku nebo maminku.

Cestování, domov nebo zámek

Přes širokou nabídku je možné doplnit svět fantazie o další kousky, které hraní umocňují. Je například možné najít celou sadu pro vytvoření dokonalého barbie domova, kouzelného zámku, ordinace, plážové výbavy, vyslat barbie na olympijské hry a závody nebo pracovního prostředí – z barbie tak může být například veterinářka se vším všudy.

Inspiraci se meze nekladou a nabídka je skutečně široká. Některé doplňky je možné koupit jaké sérii, jiné zcela samostatně. Sem spadají kočárky, vozíčky, dodávky, surfovací prkna nebo výbava na univerzitu nebo pro dělání jógy. Děti dnes mohou s panenkami Barbie objevovat všechna zákoutí života. Jedná se o sérii “I Can Be” a ta dětem ukazuje, že se mohou stát skutečně kýmkoliv ve svém skutečném životě.

Hraní pro nejmenší, bez ohledu na pohlaví

Barbie panenky jsou zábavou pro všechny děti, bez ohledu na jejich pohlaví. Vhodné jsou již pro děti od 2+ let a je možné jednoduše vybírat právě podle věkové kategorie. Panenky pro děti od 4 let mají více detailů a malých částí, naopak pro mladší děti je možné najít panenky, které jsou zcela bezpečné a neobsahují žádné malinké dílky s nebezpečím spolknutí. Velkou výhodou je také bezpečnost samotného materiálu, panenky barbie se vyrábí z netoxického plastového materiálu.

Závěrem

Barbie, slavná panenka je stále oblíbenější a nové generace dětí mohou vybírat její různé podoby. Výběr panenek jako jsou Barbie a Ken je možné sladit do vlastního stylu od princezen až po rockové hvězdy nebo profesionální sportovce. Široký výběr doplňků udělá z každého hraní zábavu.

Sponzorovaný článek

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nadčasová Barbie v mnoha stylech a podobách