Menu
MotherClub.cz
Příběhy mateřství

Magda (35): Pronásledují mě erotické sny. Manžel nic nechápe a žárlí

Magda má delikátní problém. Pronásledují ji erotické sny, které se jí začaly zdát asi rok po narození dcerky Aničky. Protože dříve nic takového nezažila, začala se pídit po tom, co tohle vlastně všechno znamená a jaké mají tyto sny význam. Zpočátku se s nimi svěřovala manželovi. Ten však začal žárlit, protože Magda ve svých snech souložila s jinými muži, kteří ji uspokojovali. Postupem času o tom už nechtěl ani slyšet a začal Magdě předhazovat, že už ji nepřitahuje a že když touží po jiných mužích, tak ať si za nimi jde. V jejich manželství se tak objevily povážlivé trhliny…

Chybí mi sex a manžel nic nechápe

Nikdy jsem si nemyslela, že mě tohle potká. Jsme manželé teprve čtyři roky a už máme sexuální problémy! Můj manžel je neskutečně nechápavý a zabedněný! Už nevím, co mám s ním dělat a jak mu to dát najevo! Zkrátka a dobře, chybí mi sex. To proto se mi zdají ty erotické sny. Manžel ale nic nechápe a žárlí na muže, kteří se mi ve snech objevují. Lituji, že jsem se mu s tím vůbec kdy svěřila. Asi budu muset vymyslet nějakou novou strategii, nebo se naše manželství dočista rozpadne! Už jsme spolu nespali čtyři měsíce! Ale začnu popořádku…

Eva (38): Střídavá péče v jednom domě nás znovu sblížila. Ex mi nechával v posteli psaníčka a drobné dárky

Ve čtvrtém měsíci jsem potratila

S Honzou jsme se seznámili na jednom jazzovém koncertě. Zjistili jsme, že máme podobné zájmy a hodně jsme si rozuměli. I náš sexuální život byl vcelku spokojený. Je sice pravda, že jsem poněkud vášnivá a mám hodně ráda sex, kdežto Honza byl vždycky trochu zdrženlivější. Ale i přesto to bylo moc hezké a já byla opravdu hodně zamilovaná. Netrvalo dlouho a Honza mě požádal o ruku. Oba jsme věděli, že chceme být spolu a že chceme mít rodinu. Hned o svatební noci jsem otěhotněla, ale bohužel jsem ve čtvrtém měsíci potratila. Byla to pro nás velká rána, ale do roka jsem už byla znovu těhotná a všechno se vyvíjelo skvěle. Honza mě na rukou nosil! Pořád se o mě bál a nikdo z nás si nepřál, aby se ta tragédie, která nás potkala, znovu opakovala.

Manžel se rozhodl se mnou po celou dobu těhotenství nespat

Jenomže Honzův přístup také obnášel to, že se rozhodl vystříhat se sexu. Přišlo mu to rizikové a nevhodné. Prostě po takřka celou dobu těhotenství se mnou odmítal spát. Občas jsme jen provozovali nekoitální praktiky. Nechápala jsem, jak to může vydržet, ale očividně to měl srovnané. Svést se mi ho nepodařilo a respektovala jsem jeho názor. Oba jsme se těšili na dítě a nic více jsme tehdy neřešili. Všechno dobře dopadlo a narodila se nám krásná a zdravá dcera Anička. Šestinedělí bylo nejkrásnější období mého života.

Náš sexuální život šel úplně do kytek

Po skončení šestinedělí jsem se už nemohla dočkat, až se s Honzou zase budeme milovat. On už se taky těšil a tak jsme se pokusili obnovit náš sexuální život. Jenomže to vůbec nešlo snadno. Milování mě bolelo, byla jsem sešitá, plně jsem kojila asi devět měsíců, takže jsem na ten sex tehdy až takovou chuť neměla a Honza byl neustále tak opatrný a odmítavý, že náš sexuální život šel úplně do kytek. Mohli jsme se snažit více, uznávám. Ale Anička nás naplno zaměstnávala a vzájemně jsme se v posteli odcizili. Ani jsem si neuvědomila, že nějak po sexuální stránce strádám, ale za ty dlouhé měsíce toho už asi bylo moc. I když už jsem byla dávno zahojená a dychtivá, sex prostě nebyl.

Často jsem ve snu měla orgasmus

Asi nějak po roce od narození Aničky, kdy už jsem přestávala kojit a Anička sama hezky papala, se mi začaly zdávat erotické sny. Nejprve jen občas, pokaždé jiný děj. Často jsem ve snu měla i orgasmus, nebo jsem byla těsně před ním a probudila jsem se celá vzrušená. Když jsem se však tiskla k Honzovi a šeptala mu, že se mi zdálo o tom, že mě nějaký muž hladil ve sprše a orálně uspokojoval, úplně ho to znechutilo. Místo, aby pochopil, co potřebuji, odvrátil se ode mě a začal žárlit. Jindy jsem mu zase řekla, že se mi často zdává o sexu, ale on, místo aby se mnou konečně začal spát a chovat se jako muž, uvažuje nad tím, že mě už asi nepřitahuje a že já toužím po jiných.

Petra (44): Neodpustila jsem své sestře, že ona má děti a já ne

Co když se mu už po porodu nelíbím?

A tak si říkám, jestli to není jen jeho výmluva. To on se mnou nechtěl spát ani v těhotenství, ani po porodu. Co když už nepřitahuji já jeho? Co když se mu už po porodu nelíbím a neví, jak jinak to dát najevo? Něco je určitě hodně špatně, když spolu nespíme. Promluvit si otevřeně asi není možné, zkoušela jsem to. O svých snech už s Honzou nemluvím a když není doma, dělám si to sama. My už jsme pomalu zralí na manželskou poradnu nebo návštěvu sexuologa…

Možná by to mohlo vyřešit snažení se o druhé dítě. Jenomže když si představím, že v průběhu druhého těhotenství a po porodu budu zažívat to samé, tak je to pro mě už docela noční můra! Připadám si nechtěná, neatraktivní, roztoužená a neuspokojená. A ty erotické sny jsou toho jenom důkazem!

Poznámka redakce: jména účastníků příběhu byla na požádání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

Magda (35): Pronásledují mě erotické sny. Manžel nic nechápe a žárlí