Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Léto na zahradě u bazénu je pohodlnější varianta pobytu u moře

Není nad vlastní pohodlí! Každá zahrada rodinného sídla může připomínat opravdový ráj na zemi, když se tomu trochu pomůže. Nemáme na mysli ohnutá záda v zapleveleném záhonku, ale bikini v nafukovacím bazénu, solární sprchu, vířivku na terase nebo zahradní gril pro večerní párty či romantické chvíle ve dvou.

Nafukovací bazén moře nenahradí, ale přesto potěší

Zatímco cesta k moři vás leckdy stojí spoustu stresu, peněz, zdraví nebo hádek se svými nejbližšími, vlastní zahrada vám může poskytnout zasloužený odpočinek po celoročním pracovním kolotoči. Někomu bazén romantiku u moře nenahradí, ale ti méně nároční z nás raději upřednostní vlastní pohodlí a milerádi se vzdají dlouhého cestování do neznáma plného cizích lidí, hluku a smažících se těl na pláži.

Jak si zařídit svůj soukromý Eden tak, aby byli spokojení všichni, včetně dětí? Bazén by chybět rozhodně neměl. Praktickou variantu představuje nadzemní nafukovací bazén za dobrou cenu, se kterým nebudete mít hodně práce, naopak vás čeká jen samá zábava. A samozřejmě nejvíce to ocení i děti.

Solární sprcha vám ušetří peníze

Neměla by chybět ani solární sprcha se zásobníkem, ve které se voda ohřívá pomocí sluneční energie. Nebude vás stát žádné provozní náklady a dá se i regulovat teplota vody. Je perfektním doplňkem k bazénu, slouží pro osvěžení nebo umytí, abyste si do bazénu nenanosili čerstvě posekanou trávu nebo jiný nepořádek, který děti umí tak šikovně šířit všude kolem sebe. Údržba vašeho bazénu tak bude mnohem snadnější.

“Pořídili jsme si s manželem nadzemní nafukovací bazén a jsme s ním spokojení už třetím rokem. Bez solární sprchy si moc dobře nedovedu představit léto strávené na zahradě. Ať už jde o rychlé omytí ovoce, opláchnutí nohou před vstupem do bazénu, osprchování zpocených těl či dětí, které zrovna skákaly na trampolíně a rozpatlaly tam na sebe čokoládu, která se roztopila na slunci. Nakonec i náš pes to ocenil. Bereme si čerpadlem vodu ze studny, která je fakt ledová,” říká spokojená podnikatelka Zdeňka, která se k moři se svými třemi dětmi a restaurací, kterou provozuje, opravdu nechystá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Léto na zahradě u bazénu je pohodlnější varianta pobytu u moře