Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Languo – jazykový kurz, který zvládnete i při rodičovské dovolené

Na učení nového jazyka není nikdy pozdě, zvláště využijete-li strategie, které fungují. Jazykové kurzy Languo jsou postavené na principu implicitního učení, díky kterému si nové znalosti osvojíte přirozeně a bez toho, abyste se museli učit slovíčka nebo gramatická pravidla zpaměti. Languo jazykové kurzy jsou vhodné pro každého bez ohledu na úroveň znalostí a probíhají online, proto si výuku můžete naplánovat podle svých potřeb.

Jazykové kurzy Languo – učte se kdykoliv a odkudkoliv

Rodičovská dovolená rozhodně není žádná dovolená, naopak se může jednat o jedno z nejnáročnějších období. Mnoho maminek se proto jistě shodne na tom, že během této „dovolené“ je potřeba věnovat čas i jiným věcem, než je péče o miminko.

Ideální způsob, jak si zachovat zdravý rozum a zároveň udělat něco pro sebe, nabízí jazykové kurzy Languo. Učit se můžete tehdy, když máte čas – například když dítko usne nebo jej hlídají prarodiče.

Výuku si totiž naplánujete tak, jak vám to bude vyhovovat. Máte čas pouze pozdě večer, nebo naopak brzy ráno? Žádný problém. Pro absolvování Languo jazykového kurzu potřebujete jen počítač, tablet nebo mobil a připojení k internetu. Můžete se učit každý den, nebo třeba jen třikrát v týdnu – tak dlouho, jak budete moct nebo chtít.

Pro koho jsou Languo jazykové kurzy určené?

Na výběr je celkem osm kurzů Languo: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, polština, holandština a ruština. Není podstatné, zda jste v daném jazyce úplný začátečník, nebo již nějaké znalosti máte. Jazykové kurzy Languo jsou k dispozici ve třech úrovních (základní, středně pokročilé a pokročilé), a tak jsou vhodné úplně pro každého.

Online jazykový kurz na míru

Kurzy Languo jsou díky algoritmům strojového učení plně personalizované. Přesně tedy vyhovují potřebám i znalostem konkrétního studenta a nabízí mu odpovídající učební materiály. Díky tomu je výuka do nejvyšší možné míry efektivní a student si nový jazyk osvojí za co nejkratší možnou dobu.

Jazykové kurzy Languo vás budou bavit

Nemějte strach, že byste se v rámci kurzu museli učit slovíčka nebo gramatiku zpaměti. Metoda implicitního učení, na níž jsou jazykové kurzy Languo založené, spočívá v přirozeném osvojování si nových znalostí – cizí jazyk se tak naučíte v podstatě mimoděk, aniž byste si uvědomovali, že se jej učíte.

Součástí lekcí jsou mimo jiné i fráze z běžného života, které jsou při studiu nového jazyka ze všeho nejdůležitější. Velmi rychle tak získáte potřebné základy a bez problému se dorozumíte například v restauraci či hotelu na dovolené. Učit se budete s využitím obrázků, zvukových nahrávek a dalších prvků. Výuka je interaktivní a je zaměřená na psaní, čtení i mluvení, proto budete po absolvování kurzu připraveni i na běžnou konverzaci.

Jakmile vybraný kurz dokončíte, bude vás čekat závěrečný test, jenž ověří vaše znalosti. Na základě testu získáte certifikát, který pak můžete využít jako potvrzení o absolvování kurzu.

Ohodnoťte tento článek:
1,6
Právě čtete

Languo – jazykový kurz, který zvládnete i při rodičovské dovolené