Menu
MotherClub.cz
Peníze na mateřské

Krátkodobá půjčka vám pomůže v nenadálé situaci

Jste dlouhodobě na nemocenské, pokazila se vám pračka nebo se chystáte jet na dovolenou? Schází vám k vaší úplné spokojenosti jistá finanční částka? Situace nikdy není neřešitelná. Nabízí se spousta možností, které vám mohou nabídnout bezpečnou a efektivní pomoc.

Krátkodobá půjčka řeší situaci okamžitě

Jednou z možností je krátkodobá půjčka. Vyřídit si ji můžete během pár minut o polední pauze v práci nebo klidně večer u sklenky dobrého vína. Pokud, třeba i po dohodě se svým drahým protějškem, uznáte, že se nacházíte v situaci, kdy by se vám nějaká ta koruna navíc hodila, vždy existuje řešení. Dá se pochopit, že nechcete obtěžovat příbuzné nebo kamarády a půjčovat si od nich peníze. Možnost krátkodobé půjčky je rozhodně sympatická a nepředstavuje pro vás vůbec žádné riziko.

“Byla jsem dlouhodobě nemocná se zády a pokazila se mi pračka. Protože jsem samoživitelka a mám malé dítě, možnost rychlé a krátkodobé půjčky jsem okamžitě uvítala. Nechtěla jsem sahat na spoření pro dítě ani obtěžovat svou nemocnou maminku, která sotva vyjde z důchodu. Půjčku jsem splatila bez problémů v termínu z vrácených daní a dlužného výživného, a to přesně do jednoho měsíce,” svěřuje se třicetiletá copywriterka Jana.

První půjčka zdarma potěší každého

Výhodou pro vás může být i to, že nebudete muset platit žádné úroky. První půjčka zdarma je určitě příjemným bonusem navíc a potěší snad každého. Elegantně se vyhnete úrokům a peníze splatíte ve stanoveném termínu naprosto stejnou částkou, kterou jste si vypůjčili.

Protože se blíží letní dovolená, můžete si ji užít se vším všudy a nijak se neomezovat. Půjčku lze po dohodě splatit klidně až za měsíc nebo i déle, maximálně však za čtvrt roku. V tomto případě už pak záleží na tom, kolik peněz si opakovaně půjčíte a s jakou úrokovou sazbou.

Letní dovolená bez rizika

“Uvažuji o takové půjčce. Chtěli jsme jet s manželkou na podzim do Egypta a chybí nám určitá hotovost, která by měla pokrýt další náklady k veškeré naší spokojenosti, abychom se nemuseli nijak omezovat. Protože vydělávám dost peněz, ale mám více zakázek přes zimní sezónu, nebude pro mě žádný problém částku splatit. Během léta mám v plánu hrát golf a odjet na hory, nebudu vůbec pracovat,” vysvětluje svou situaci pětačtyřicetiletý živnostník Igor, který by si rád užil svou letní dovolenou bez rizika.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Krátkodobá půjčka vám pomůže v nenadálé situaci