×
MotherClub.cz

Krátkodobá půjčka vám pomůže v nenadálé situaci

výhodná půjčka

Jste dlouhodobě na nemocenské, pokazila se vám pračka nebo se chystáte jet na dovolenou? Schází vám k vaší úplné spokojenosti jistá finanční částka? Situace nikdy není neřešitelná. Nabízí se spousta možností, které vám mohou nabídnout bezpečnou a efektivní pomoc.

Krátkodobá půjčka řeší situaci okamžitě

Jednou z možností je krátkodobá půjčka. Vyřídit si ji můžete během pár minut o polední pauze v práci nebo klidně večer u sklenky dobrého vína. Pokud, třeba i po dohodě se svým drahým protějškem, uznáte, že se nacházíte v situaci, kdy by se vám nějaká ta koruna navíc hodila, vždy existuje řešení. Dá se pochopit, že nechcete obtěžovat příbuzné nebo kamarády a půjčovat si od nich peníze. Možnost krátkodobé půjčky je rozhodně sympatická a nepředstavuje pro vás vůbec žádné riziko.

“Byla jsem dlouhodobě nemocná se zády a pokazila se mi pračka. Protože jsem samoživitelka a mám malé dítě, možnost rychlé a krátkodobé půjčky jsem okamžitě uvítala. Nechtěla jsem sahat na spoření pro dítě ani obtěžovat svou nemocnou maminku, která sotva vyjde z důchodu. Půjčku jsem splatila bez problémů v termínu z vrácených daní a dlužného výživného, a to přesně do jednoho měsíce,” svěřuje se třicetiletá copywriterka Jana.

První půjčka zdarma potěší každého

Výhodou pro vás může být i to, že nebudete muset platit žádné úroky. První půjčka zdarma je určitě příjemným bonusem navíc a potěší snad každého. Elegantně se vyhnete úrokům a peníze splatíte ve stanoveném termínu naprosto stejnou částkou, kterou jste si vypůjčili.

Protože se blíží letní dovolená, můžete si ji užít se vším všudy a nijak se neomezovat. Půjčku lze po dohodě splatit klidně až za měsíc nebo i déle, maximálně však za čtvrt roku. V tomto případě už pak záleží na tom, kolik peněz si opakovaně půjčíte a s jakou úrokovou sazbou.

Letní dovolená bez rizika

“Uvažuji o takové půjčce. Chtěli jsme jet s manželkou na podzim do Egypta a chybí nám určitá hotovost, která by měla pokrýt další náklady k veškeré naší spokojenosti, abychom se nemuseli nijak omezovat. Protože vydělávám dost peněz, ale mám více zakázek přes zimní sezónu, nebude pro mě žádný problém částku splatit. Během léta mám v plánu hrát golf a odjet na hory, nebudu vůbec pracovat,” vysvětluje svou situaci pětačtyřicetiletý živnostník Igor, který by si rád užil svou letní dovolenou bez rizika.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?

Nejvíce vás zajímá:

Početí miminka:

Děti:

Zdraví:

Vaření pro děti:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*