Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Kde se v Mariánských Lázních ubytovat (nejen) s dětmi?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

26. 10. 2020

Chcete si odpočinout od starostí všedních dnů, načerpat nové síly a nadýchat se čerstvého vzduchu? Vydejte se do Mariánských Lázní, nejmladších lázní tradičního západočeského lázeňského trojúhelníku. Nebudete zklamaní.

Mariánské Lázně se sice nepyšní závratně dlouhou historií, mají ale nádherný park, krásnou přírodu, elegantní hotely a spoustu míst, kam se můžete vydat. Navíc tady najdete zpívající fontánu a hned několik minerálních pramenů, které mají pozitivní účinky na náš organismus.

Kde se v Mariánských Lázních ubytovat?

Krásných hotelů, kde si hostů váží, je tu dostatek, je jen na vás, který si vyberete. Důležité je také zohlednit, zda jedete s dětmi, nebo ne.

Tip číslo jedna: Rodinnou dovolenou si užijete v Grandhotelu Nabokov

V blízkosti kolonády a Zpívající fontány najdete hotelový komplex, kde si dovolenou užijí celé rodiny. Své jméno hotel dostal po ruském spisovateli Vladimiru Vladimiroviči Nabokovi, který se zde v roce 1934 sám léčil.

Čeká tu na vás bazén, wellness i fitness, srdcem hotelu je lázeňská klinika. Pro minerální koupele, inhalace i pitnou kúru se využívá Lesní pramen, který je zaveden přímo do hotelu. Můžete tu také využít dětský koutek a úschovnu kol.

Mariánské Lázně

Tip číslo dva: Novou chuť do života vám do žil vlije pobyt v Boutique Hotel SwissHouse

Nemůžete do lázní na dva a více týdnů, volno máte jen pár dní? Vsaďte na wellness balíček s názvem Nová chuť do života. Čeká na vás v Boutique Hotel SwissHouse. Součástí hotelu je i rozlehlá zahrada s jezírkem a proskleným altánkem, pro děti je tu k dispozici trampolína na zahradě a dětský koutek.

Co balíček obsahuje? Kromě krásného ubytování také přísadovou koupel, masáž, suchou uhličitou koupel a vstup do sauny.

Víte, že tento hotel se pyšní nejen vynikající gastronomií, ale také osobním přístupem?

Mariánské Lázně

Tip číslo tři: Léčebnou minikúru vám nabídnou v hotelu Nové Lázně

Hledáte lázeňský pobyt zasazený do kouzelné scenérie Mariánských Lázní, kde si lázeňských procedur užijete pod dohledem lékařů a odborného personálu? Co takhle balíček na 6 nocí s názvem Minikúra v hotelu Nové Lázně?

Kromě polopenze se můžete těšit na 12 léčebných procedur a na volné vstupy do Římských Lázní, Ensana Premier Fitness a do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda.

Víte, že hotel Nové Lázně patří k nejluxusnějším hotelům v Mariánských Lázních, je ale vhodný i pro ubytování s dětmi? Navíc je hotel nekuřácký.

Tip číslo 4: Preferujete radši penzion? I ty v Mariánských Lázních najdete!

Hotely vás příliš nelákají, máte raději příjemnou atmosféru rodinných penzionů? I vy si v Mariánských Lázních přijdete na své.

V blízkosti parků a Rudolfova a Ferdinandova pramene najdete rodinný Penzion N°1, báječnými snídaněmi je vyhlášený Penzion Villa Marion.  V klidné části města na vás čeká i malý rodinný penzion Lido.

Ať už si vyberete ubytování v hotelu, nebo penzionu, přivítají vás tam s otevřenou náručí. Nevěříte? Zkuste to na vlastní kůži.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kde se v Mariánských Lázních ubytovat (nejen) s dětmi?