×
MotherClub.cz

Kam na dovolenou s malými dětmi

Kam s dětmi na dovolenou
Zdroj: Shutterstock

Toužíte po dovolené u moře se svými dětmi, ale nevíte kam jet? Vyberte si u CK Blue Style a zažijte nezapomenutelné zážitky.

Destinace

Při výběru destinace je nutné zohlednit, že se chystáte jet s malými dětmi, proto je ideální volbou pláž s pozvolným vstupem do vody, blízkost hřiště, zábavního parku či aquaparku, zkrátka místa, kde si spolu s vašimi dětmi zažijete mnoho zábavy.

Egypt

Vypravit se můžete například do Egypta do letoviska Hurghada nebo zátoky Naama Bay v letovisku Sharm El Sheikh. Děti i vy jistě oceníte krásy Rudého moře, pláže s pozvolným vstupem do vody a luxusní hotelové komplexy. Skvělým zážitkem může být také projížďka na velbloudovi.

Kam s dětmi na dovolenou
Zdroj: Shutterstock

Tunisko

Místní písčité pláže poskytují prostor pro zábavu i odpočinek a vstup do moře je velmi pozvolný. Součástí hotelových komplexů bývají často aquaparky, které jsou zárukou dnů plných nezapomenutelných zážitků.

Bulharsko

Mezi další oblíbené lokality patří Bulharsko s letovisky Varna a Burgas. Tato země se pyšní hned několika přednostmi, jako je krátká doba letu, nízké ceny a nádherné pláže s postupným vstupem do vody. Jistě zde strávíte velice příjemnou dovolenou.

Hotely

Hotely v nabídce CK Blue Style jsou prověřené po stránce kvality služeb, navíc si můžete vybrat přímo z hotelů zaměřených na rodiny, které poskytují skvělé zázemí jak pro dospělé, tak pro děti.

Vybavení hotelu

Určitě se nezapomeňte informovat o vybavení hotelu a možnostech zapůjčení například dětské postýlky, nočníku a podobně. Součástí komplexu bývá často dětský koutek, hřiště, bazén či aquapark, lze tedy vybírat podle věku a preferencí vás i vašich dětí.

Animační programy

Animační programy
Zdroj: Shutterstock

Výhodou hotelů zaměřených na rodiny s dětmi je také nabídka bohatých animačních programů s profesionálními česky mluvícími animátory. O děti tak bude dobře postaráno a vy si můžete užít svou chvilku pro sebe.

Aquaparky

Aquapark
Zdroj: Shutterstock

Jak už bylo napsáno výše, vodní světy jsou zárukou nezapomenutelných zážitků a úsměvu na tváři nejen dětí, ale i dospělých. Bývají přizpůsobené dětem různých věkových kategorií, proto si zde často užijete zábavu jak s malými, tak staršími potomky.

Čas strávený s rodinou je cenný a důležitý, prožijte ho proto na rodinné dovolené od CK Blue Style, kterou si užijí všichni od těch nejmladších po ty nejstarší!

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?

Nejvíce vás zajímá:

Početí miminka:

Děti:

Zdraví:

Vaření pro děti:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*