Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Kam na dovolenou s malými dětmi

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 12. 2021

Toužíte po dovolené u moře se svými dětmi, ale nevíte kam jet? Vyberte si u CK Blue Style a zažijte nezapomenutelné zážitky.

Destinace

Při výběru destinace je nutné zohlednit, že se chystáte jet s malými dětmi, proto je ideální volbou pláž s pozvolným vstupem do vody, blízkost hřiště, zábavního parku či aquaparku, zkrátka místa, kde si spolu s vašimi dětmi zažijete mnoho zábavy.

Egypt

Vypravit se můžete například do Egypta do letoviska Hurghada nebo zátoky Naama Bay v letovisku Sharm El Sheikh. Děti i vy jistě oceníte krásy Rudého moře, pláže s pozvolným vstupem do vody a luxusní hotelové komplexy. Skvělým zážitkem může být také projížďka na velbloudovi.

Kam s dětmi na dovolenou

Zdroj: Shutterstock

Tunisko

Místní písčité pláže poskytují prostor pro zábavu i odpočinek a vstup do moře je velmi pozvolný. Součástí hotelových komplexů bývají často aquaparky, které jsou zárukou dnů plných nezapomenutelných zážitků.

Bulharsko

Mezi další oblíbené lokality patří Bulharsko s letovisky Varna a Burgas. Tato země se pyšní hned několika přednostmi, jako je krátká doba letu, nízké ceny a nádherné pláže s postupným vstupem do vody. Jistě zde strávíte velice příjemnou dovolenou.

Hotely

Hotely v nabídce CK Blue Style jsou prověřené po stránce kvality služeb, navíc si můžete vybrat přímo z hotelů zaměřených na rodiny, které poskytují skvělé zázemí jak pro dospělé, tak pro děti.

Vybavení hotelu

Určitě se nezapomeňte informovat o vybavení hotelu a možnostech zapůjčení například dětské postýlky, nočníku a podobně. Součástí komplexu bývá často dětský koutek, hřiště, bazén či aquapark, lze tedy vybírat podle věku a preferencí vás i vašich dětí.

Animační programy

Animační programy

Zdroj: Shutterstock

Výhodou hotelů zaměřených na rodiny s dětmi je také nabídka bohatých animačních programů s profesionálními česky mluvícími animátory. O děti tak bude dobře postaráno a vy si můžete užít svou chvilku pro sebe.

Aquaparky

Aquapark

Zdroj: Shutterstock

Jak už bylo napsáno výše, vodní světy jsou zárukou nezapomenutelných zážitků a úsměvu na tváři nejen dětí, ale i dospělých. Bývají přizpůsobené dětem různých věkových kategorií, proto si zde často užijete zábavu jak s malými, tak staršími potomky.

Čas strávený s rodinou je cenný a důležitý, prožijte ho proto na rodinné dovolené od CK Blue Style, kterou si užijí všichni od těch nejmladších po ty nejstarší!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam na dovolenou s malými dětmi