Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Kam na den dětí v Praze? Užijte si chytrou zábavu v pražském planetáriu či hvězdárně

Tisková zpráva

Tisková zpráva

25. 5. 2019

Letošní Mezinárodní den dětí připadá na sobotu. Užijte si ji s dětmi a chytrou zábavou v pražském planetáriu a ve Štefánikově hvězdárně. Na malé i velké tu čeká zábavní program, který vás vezme do dalekého vesmíru.

Fascinuje vás vesmír? Přijďte jej a všechny jeho taje s vašimi dětmi prozkoumat do Planetária hlavního města Prahy. Během celého dne bude možné shlédnout nový film Polaris 2 – Lucie a tajemství padajících hvězd, ve kterém tučňáka Jamese, ledního medvěda Vladimíra a jejich kamarádku Lucii čeká bláznivé dobrodružství na Měsíci i mezi planetkami a kometami.

Od 11 do 18 hodin se mohou navíc návštěvníci planetária těšit na doprovodný program. Na jednotlivých stanovištích Stezky pravého astronauta budou děti řešit zábavné i chytré úkoly a domů si odnesou spoustu dárků. Vyzkouší si třeba výrobu vesmírného slizu, sportovní vyžití je čeká na trampolínách.

Pokud se v sobotu vydáte na Petřín, určitě se nezapomeňte zastavit také ve Štefánikově hvězdárně. Tady na děti čekají zábavné úkoly inspirované přistáním na Měsíci. Při jejich plnění si budou moci vyzkoušet třeba i pojízdný rover, repliku vozítka, které skutečně bylo na Měsíci.

Užijte si Mezinárodní den dětí plný zábavy a vydejte se ke hvězdám.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam na den dětí v Praze? Užijte si chytrou zábavu v pražském planetáriu či hvězdárně