Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Jak zpestřit dámský šatník? 4 kousky, které doladí váš osobitý styl

Máte pocit, že mezi ostatními v davu zapadáte? Chcete se oblékat stylově a trendy, ale pořád vám na vašich outfitech něco chybí? V tom případě jste tady správně! Jestliže i vy patříte k ženám, které mají rády pozornost, oceníte naše čtyři tipy na vylepšení vašeho šatníku. S těmito kousky zaručeně zabodujete!

Elegantní i stylová košile

Jestli by v ženském šatníku něco rozhodně nemělo chybět, pak je to kvalitní dámská košile Wrangler. Košile se dají nosit při spoustě příležitostí a záleží jen na vás, jestli se díky ní proměníte v elegantní dámu, nebo jestli sáhnete po ležérnějším střihu a vystřihnete nějaký super uvolněný look. Klasikou je bílá košile, která působí něžně a nikdy nezklame. Vyhýbat se ale nemusíte ani barevnějším kouskům.

Romantické i svůdné šaty

Každá žena je tak trochu romantička a každá žena je tak trochu nezbednice. Co to znamená? Ať už budete mít náladu na kteroukoli z těchto rolí, svůj look dokonale podtrhnete dobře padnoucími šaty. Něžné pro romantickou duši, odvážné pro rebelku, která touží po pozornosti a ráda zlobí.

Dokonale padnoucí džíny

Dokonale padnoucí dámské džíny jsou klasika, která vám jednoduše nesmí chybět. Džíny Wrangler ednoznačně patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejuniverzálnější kousky. Můžete je nosit na tisíc plus jeden způsob a vždy budete vypadat dobře. V kombinaci s košilí budete působit elegantně, pokud k džínům obléknete volnější top, rázem získáte perfektní outfit pro volný čas nebo třeba na rande.

Obyčejná i neobyčejná trička

Myslíte si, že s tričkem nedokážete vyzdvihnout svůj osobní styl? Tak to jste na omylu! Tričko je perfektní univerzální kousek, se kterým se dá doslova čarovat! Ať už půjde o nějaký basic model bez potisku či nápisu, nebo jestli naopak sáhnete po tričku, které za vás promluví bez jediného slova, váš look vždy získá na výjimečnosti.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak zpestřit dámský šatník? 4 kousky, které doladí váš osobitý styl