Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Jak vybrat dokonalý vánoční dárek pro partnera?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

23. 12. 2021

Asi se shodneme, že vybírat dárky pro muže je často oříšek. Nic nepotřebují, nic se jim nelíbí, a pokud se jim něco líbí, tak je to tank, nejnovější ferrari nebo sběratelská kolekce zbraní ze Zaklínače. Jak tedy najít svému drahému něco pod stromeček a nešlápnout při tom vedle?

Praktické, ale hezké

Mezi lidmi koluje až příliš vtipů o ponožkách pod stromečkem. Z toho plyne, že zaměňovat vánoční dárky za nějakou výroční obměnu šatníku, se nevyplácí. To ale neznamená, že dárek nemůže být užitečný. Naopak – vyvarujte se zbytečností, na které bude akorát sedat prach. Uklízet ho budete koneckonců stejně pravděpodobně vy. Skvělými dárky pro muže proto mohou být i pánské peněženky, kapesní nože, drobná elektronika nebo šperky.

Není muž jako muž

Možná si myslíte, že nikdo nezná vašeho muže tak jako vy. Často se ale stává, že si žena vytváří jakýsi idealizovaný obraz svého partnera a přehlíží jeho skutečné touhy a přání. Když muž prohlásí, že by chtěl být James Bond, vy se možná zaradujete, že budete mít doma elegána, a koupíte mu luxusní hodinky a poukaz do muzea Bondových veteránů. Jemu se ale třeba ve skutečnosti líbila jen představa lovení krásných žen a střílení po padouších. Neznamená to, že byste měly koupit svému partnerovi zbraň a rozvést se s ním. Zkuste spolu jen více mluvit o tom, co si přejete, co se vám líbí a také proč.

Dárek by měl především přinést radost

V úvodu jsme zmínili, že je vhodným dárkem například i pánská peněženka. Je to stylový a zároveň praktický doplněk, který navíc může náležitě podtrhnout osobnost muže. Pokud ale víte, že váš muž peněženku používá pouze jako nutné zlo bránící rozkutálení se peněz po batohu či tašce, asi se ani nenamáhejte s výběrem značkové kožené peněženky s ručním prošíváním. Naopak muži, kterému záleží na jeho vzhledu, udělá radost klidně i kvalitní pánská kosmetika nebo designový pánský náramek korespondující s jeho pracovním sakem. Nebojte se také vybírat dárky „s duší“, například předměty do pracovny vyrobené lokálními výrobci nebo ze zajímavých recyklovaných materiálů.

Hledejte inspiraci na internetu

Možná máte pocit, že pro vašeho muže vhodný dárek neexistuje. Ať přemýšlíte sebevíc, nenapadá vás nic, co by mu udělalo opravdovou radost. Ve skutečnosti taková věc určitě existuje, jen jste ji ještě neobjevily. Zkuste opustit okruh svých obvyklých obchodů a obchodů s pánským zbožím a zapátrejte na internetu po různých webových stránkách týkajících se tématu, které má váš muž rád. Časem chtě nechtě narazíte na nějaký nenápadný e-shop, kde bude čekat přesně ten dárek, který jste celou dobu hledaly.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vybrat dokonalý vánoční dárek pro partnera?