Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Jak vybrat dárek pro partnera nebo partnerku? Nebojte se být odvážnější

Rádi byste svého partnera/partnerku překvapili erotickým dárkem, ale nevíte, kde začít? V sexshopu, samozřejmě! Ale ne každý má kuráž do něj zajít a nechat si poradit. Někdy hraje roli ostych, jindy zase obava, že ho při „tom“ někdo uvidí. Naštěstí žijeme v době, kdy můžeme nakupovat erotické hračky online a hodit takové myšlenky za hlavu.

Opravdu dobrý sexshop má vždy velký výběr, aby si každý přišel na své. Nováčky mohou takové možnosti zmást, všude samé vibrátory, oblečky, pouta… Pokud jste nikdy předtím erotické pomůcky nekupovali, nepouštějte se do velkých experimentů. Zaměřte se na vibrátory, které jsou téměř vždy sázkou na jistotu. A pokud u partnera/partnerky uspějete, budete mít ještě mnoho příležitostí se do sexshopu vrátit, třeba i společně.

Jaká pomůcka se postará o večer plný vášně?

Ženy i muže nakupující na sexshopu nejvíce zajímá jak na žhavý sex a které erotické pomůcky jim k tomu dopomohou. Mají pocit, že o takový typ sexu se dokáží postarat jen ty nejdražší a největší vibrátory. Přitom velkou dávku rozkoše dokáží poskytnout i levnější modely vibrátorů. Taková Borůvka II nemá na ruzovyslon.cz konkurenci. Patří k nejprodávanějším vibrátorům na eshopu. Její cena je šetrná k pánské peněžence, ale vaši lásku rozhodně šetřit nebude.

A co ženy a nákup erotických hraček? Co si budeme povídat, za pány velmi zaostávají, ale rok od roku jsou odvážnější. Pokud jste žena, která se toho nebojí, u partnera jistě zabodujete s pomůckami pro masáž prostaty, pouty a bičíky – ano, i pánové se rádi nechávají příjemně trestat. Jistě ocení i již zmíněný vibrátor, pokud se nebudete stydět jej před ním použít. Taková žena je pro partnera dárkem sama o sobě.

Jak vybrat dárek pro partnera či pro partnerku je vždy dilema, ale ne vždy musí skončit stereotypem. Erotika je kořením každého vztahu a takový dárek vydá za všechny parfémy a šperky světa. Tak se toho nebojte a vyměňte pro jednou tradiční dárky pro partnera za nějaký ten vibrující poklad.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Právě čtete

Jak vybrat dárek pro partnera nebo partnerku? Nebojte se být odvážnější