Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Jak přinutit vaše děti více sportovat? Vánočními dárky, které je pohltí

Komerční sdělení

Komerční sdělení

30. 11. 2020

Spousta rodičů neustále řeší problém s dětmi, které nemají žádné jiné záliby a koníčky než neustálé vysedávání u počítače a chytrého telefonu. Přitom často jde o to, že si děti jen nevyzkouší některé populární sporty a aktivity. Jaké sportovní odvětví jsou dnes opravdu „in“ pro mladé chlapce?

Skateboarding je chytlavou zábavou pro všechny generace

Skateboarding je již dlouhodobě tradičním sportem, který ale získává stále větší popularitu. Není to dokonce zas tak dávno, co se prodral na olympijské hry! V každém městě dnes navíc potkáme skateparky, které se těší ohromné pozornosti. Když se kolem takového projdete, tak rázem zjistíte, že jsou v něm zastoupeny téměř všechny věkové kategorie.

Ale stále budete potkávat především skupinu děti s věkem okolo druhé poloviny základní školy. Vyzkoušejte to! Investice do skateboardu pro svého potomka není nijak vysoká a díky internetovým obchodům jako Ambassadors.eu je navíc jednoduché vybrat z širokého sortimentu. Při nakupování pro začátečníka jen nezapomínejte také na helmu a chrániče!

Dětské kolo

BMX a MTB cyklistika je rovněž oblíbená

BMX jsou právě ta kola, která připomínají velikostí dětské modely. Jenže na nich stojí dospělí lidé. Jsou totiž přizpůsobené konstrukcí k mrštnosti a velice často najdete jezdce BMX po boku skateboardistů ve skateparcích. Opět se jedná o zajímavou alternativu a pokud cítíte, že vaše dítě táhne více k cyklistice, zde máte zajímavý nápad!

MTB cyklistika se pak už věnuje především klasické terénní jízdě. Mountain bike, které se skrývají v této zkratce jsou kola zároveň i podstatně dražší než cokoliv, co jsme zmínili v průběhu článku. Na druhou stranu ale mohou znamenat zábavu pro celou rodinu. Zatím co skateboardu propadne nejspíš především váš syn se skupinou přátel, na horských kolech může i rodina trávit výtečný volný čas.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak přinutit vaše děti více sportovat? Vánočními dárky, které je pohltí