Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Jak napsat inzerát, díky kterému najdete toho pravého muže

Komerční sdělení

Komerční sdělení

10. 10. 2019

Hledáte partnera pro dlouhodobý vztah, nezávazný flirt nebo kamaráda, se kterým můžete občas zajít na koncert? Poradíme vám, jak sepsat inzerát, díky kterému zabodujete.

Seznamky pro workoholičky i maminky na mateřské

Online seznamování už dávno není jen záležitostí náctiletých. Životního partnera stále častěji hledají i zralé ženy a starší generace. Pokud jste časově zaneprázdněné, trávíte spoustu času v práci nebo se staráte o děti, šance na klasické seznámení se tím snižuje. Proto jsou online seznamky jednoduchým a rychlým řešením. Jak ale postupovat při psaní inzerátu, abyste našly toho pravého?

1. Řekněte si, co přesně chcete

Ještě než se do textování inzerátu pustíte, uvědomte si, co a koho vlastně chcete. Toužíte po vážném vztahu či si chcete užít krátký románek? Podle své odpovědi si pak vyberte, na jakou seznamku svůj inzerát umístíte. Zájemkyně o dlouhodobý vztah mohou využít třeba Academic Singles. Ženy hledající povyražení se mohou zaměřit na jiné seznamky. Správným rozhodnutím rázem zvýšíte své šance na seznámení.

2. Jděte do detailu

Při vymýšlení textu buďte co nejkonkrétnější. Čím více detailů dáte dohromady, tím větší budete mít šanci, že potkáte někoho, s kým si budete opravdu rozumět. Navíc okamžitě vyselektujete muže, kteří mají odlišné zájmy a pohled na život či jinak nesplňují vaše představy. Popište tedy veškeré partnerovy vlastnosti, povahové rysy a záliby, které jsou pro vás prioritní.

3. Správně se popište

Nyní přichází na řadu popis vás samotných. Buďte co nejpodrobnější a napište, jak vypadáte, jakou máte povahu, co děláte ve svém volném času a po čem toužíte. Nikdy si nevymýšlejte, nepřikrášlujte se a neupravujte fotografie ve Photoshopu. Zároveň si nestěžujte, neshazujte se ani se příliš nevychvalujte. Všechny tyto extrémy potencionální partnery jen odradí.

4. Nesdělujte své osobní údaje

Detailní buďte jen při sepisování požadavků na svého vyvoleného. Jakmile dojde na sdělování osobních údajů, prozraďte pouze to nejnutnější. Své telefonní číslo, přesnou adresu bydliště i zaměstnání si raději nechte pro sebe.

5. Opravte chyby

Inzerát si po sobě několikrát přečtěte a opravte případné hrubky. Pravopisné chyby dokážou odradit muže, kteří si na bezchybný projev potrpí. Text rozhodně nemusí být pouze suchým výčtem nejnutnějších informací. S formou inzerátu si můžete pohrát, přidat pár veršů nebo vtipů. Odlišíte se tak od ostatních žen.

6. Nečekejte na odpověď

Po zveřejnění inzerátu nemusíte jen pasivně čekat na odpovědi zájemců. Pokud vás nějaký muž svým inzerátem zaujme, nebojte se ho sama oslovit a pozvat na rande. Využijte určité anonymity, kterou vám online svět nabízí, a zahoďte stud. Zvýšíte tak své šance na nalezení svého životního partnera.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak napsat inzerát, díky kterému najdete toho pravého muže